Віза на Кіпр

 

виза на Кипр

Чарівний, мальовничий острів Кіпр, розташований в Середземному морі - це прекрасне місце релаксу, подорожей з хорошим кліматом і цікавими пам'ятками.  На сьогоднішній день, найпоширенішими курортами вважаються:

 • Пафос;
 • Ларнаки;
 • Айа-Напа;
 • Лімассол.

Співвітчизникам, які бажають виїхати на Кіпр, обов'язково знадобиться віза на Кіпр для Українців.  Курорт не входить в шенгенські угоди, але для отримання дозволу на виїзд, треба знати тонкощі і особливості. Якщо на руках є шенгенська віза на Кіпр (із м. Київ), громадяни України також з легкістю можуть відправитися в подорож по мальовничим пейзажам Кіпру.

Переваги отримання візи через наше агентство:

 

Надежное визовое агентство Доступная цена при высоком уровне сервиса Экономия времени и нервов
Надійне візове агентство Доступна ціна при високому рівні сервісу Економія Вашого часу та нервів

 

BTH пропонує візу на Кіпр

Візовий центр BTH пропонує ефективне і швидке вирішення питань, а також оформленя -  віза на Кіпр - Київ.  Агентство має вагомі переваги:

 • Надійність;
 • Демократична ціна;
 • Простота і легкість збору даних.

 Для виїзду на курорт можна оформити одну з двох віз:

 1.  Класичний варіант (віза в паспорт) для ділових, бізнес поїздок, туризму, подорожі.
 2.  «Provisa» (електронна віза на Кіпр) одноразове відвідування острова (максимум 90 днів).

В залежності від типу, часу поїздки може багато в чому змінюватися вартість візи на Кіпр.Класична процедура вимагає оформити візу на Кіпр і ряд додаткових документів, тоді відвідування країни буде без труднощів.

На сьогодні мандрівники все більше віддають перевагу електронній візі, для отримання якої не потрібно відвідування посольства і збирання всіляких довідок, виписок.  Для того щоб отримати «Provisa» потрібні документи на візу Кіпр:

 • Відскановані сторінки закордонного паспорта (1-а сторінка);
 • Заявка на отримання візи (в електронному вигляді).

У заявці обов'язково вказати дані місця народження, інформацію про службу, посади, і дані про розміщення на Кіпрі.

Дані в заявці відправити потрібно по електронній пошті за 3 доби до запланованої дати відльоту.  Відповідь про рішення прийде до заявника на вказану електронну адресу - позитивна відповідь, тоді можна буде пред'явити на кордоні разом із закордонним паспортом.

Громадянам України, які планують відвідати видатні місця Кіпру, варто знати, що електронна віза на Кіпр дозволить пройти кордон в двох аеропортах:

 • Пафос;
 • Ларнака.

Вартість візи на Кіпр

Оформити візу на Кіпр електронного зразка - найбільш поширений варіант, але, не дивлячись на простоту, всі дані повинні бути правдиві, оформлені і заповнені в заявці у відповідність до вимог.  В іншому випадку, помилка вважається приводом для відмови.  У порівнянні з типом візи формується віза на Кіпр ціна.

 Тип візи  Час оформлення  Вартість Документи
електронна віза 1-2 дня  200 грн  - Копія закордонного паспорта.

 

 

Для її отримання знадобиться підготувати заздалегідь наступні документи на візу Кіпр:

 •  закордонний паспорт;
 •  кольорові фото 35х45мм;
 •  документи, щодо фінансового стану (довідка про зарплату на офіційному бланку компанії, довідка з банку про стан рахунку)
 •  для студентів - довідка з навчального закладу про погоджений періоді пропуску навчання;
 •  для пенсіонерів - копія пенсійного посвідчення;
 •  документи про бронювання готелю, зворотні квитки.

Для того щоб не сталося непередбачених, неприємних ситуацій з відмовою у візі, зриву планів на відпустку, потрібно довірити роботи професіоналам агентства BTH.

Фахівці гарантують:

 • Кваліфіковане заповнення форми;
 • Отримання візи в найкоротші терміни;
 • Доступна вартість візи на Кіпр;
 • Економію часу і сил;
 • Консультацію з будь-якого питання.
Питання відповідь

Тут Ви можете знайти відповіді на ваші запитання або задати своє питання.

Елена 23.05.2017, 10:09
Я- гражданка России, постоянно проживающая на территории Украины по виду на жительство. Какая виза мне нужна и ее стоимость?
Менеджер компании BTH Аліна:
23.05.2017, 10:41

Добрый день, Елена. В зависимости от маршрута следования будет зависеть, какая виза Вам необходима. Если лететь будете из Украины, Вам необходимо получать визу в загранпаспорт. Если будете лететь из России в Ларнаку, открывается электронная провиза. Информацию по получению визы в загранпаспорт отправляю Вам на почту.

Агнесса 27.04.2017, 18:05
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, имеет ли значение за какой период будет справка о ЗП ? и при каком уровне заработка могут отказать в оформлении визы? Спасибо.
Менеджер компании BTH Аліна:
04.05.2017, 10:02

Добрый день, Агнесса. Если Вы будете лететь из Киева в Ларнаку, Вам достаточно получить электронную про-визу без предоставления каких-либо документов. Если Вы все-таки хотите получить визу в паспорт, справка с места работы должна быть с указанием заработной платы за последние 6 месяцев. Срок действия справки со дня выдачи - месяц. Четких требований к уровню зарплат - нет.


Якщо ви не знайшли необхідну вам інформацію, зв'яжіться з нами, ми обов'язково вам допоможемо!

Ваш менеджер:
Аліна

візовий спеціаліст
(044) 223-83-01

Корисна інформація:
Найнезвичайніші святкові ялинки 2015-2016 року

Незважаючи на те, що український грудень наразі тішить «осінніми» температурами, передчуття Новорічного свята вже витає у повітрі. Головна ялинка країни вже встановлена на Софіївській площі, але буде офіційно відкрита 19 грудня. І поки київська «к...

Читати далі
Где отдохнуть летом на море недорого в 2017 году?

Если есть возможность и необходимость планировать недорогой отдых за границей 2017, нельзя не упомянуть популярные курорты Индии, Болгарии и Греции. В эти страны достаточно востребованы туристические путевки, благодаря тому, что здесь предлагают н...

Читати далі
Где тепло зимой? Где купаться в январе?

Сегодня среди распространенных и относительно недорогих курортов, выделяют Объединенные Арабские Эмираты, Индию, Таиланд и др. Внимательно изучив предложения, можно сменить суровый климат на незабываемый теплый отдых, о котором раньше и нельзя был...

Читати далі
Найкращі острови Європи для відпочинку у 2016 році.

Попереду довгоочікувана пора відпусток і щоб отримати нові незабутні враження, радимо провести свою відпустку на островах. Відомий туристичний путівник TripAdvisor назвав 10 найкращих острів на європейському континенті, де можна провести свій відп...

Читати далі
Перша у світі вертикальна канатна дорога буде відкрита в Англії

Англійське туристичне містечко Брайтон обзавелося новою визначною пам'яткою-атракціоном – першою у світі вертикальною канатною дорогою.

Читати далі
Дивитися всі статті