Віза на Кіпр

 

виза на Кипр

Чарівний, мальовничий острів Кіпр, розташований в Середземному морі - це прекрасне місце релаксу, подорожей з хорошим кліматом і цікавими пам'ятками.  На сьогоднішній день, найпоширенішими курортами вважаються:

 • Пафос;
 • Ларнаки;
 • Айа-Напа;
 • Лімассол.

Співвітчизникам, які бажають виїхати на Кіпр, обов'язково знадобиться віза на Кіпр для Українців.  Курорт не входить в шенгенські угоди, але для отримання дозволу на виїзд, треба знати тонкощі і особливості. Якщо на руках є шенгенська віза на Кіпр (із м. Київ), громадяни України також з легкістю можуть відправитися в подорож по мальовничим пейзажам Кіпру.

Переваги отримання візи через наше агентство:

 

Надежное визовое агентство Доступная цена при высоком уровне сервиса Экономия времени и нервов
Надійне візове агентство Доступна ціна при високому рівні сервісу Економія Вашого часу та нервів

 

BTH пропонує візу на Кіпр

Візовий центр BTH пропонує ефективне і швидке вирішення питань, а також оформленя -  віза на Кіпр - Київ.  Агентство має вагомі переваги:

 • Надійність;
 • Демократична ціна;
 • Простота і легкість збору даних.

 Для виїзду на курорт можна оформити одну з двох віз:

 1.  Класичний варіант (віза в паспорт) для ділових, бізнес поїздок, туризму, подорожі.
 2.  «Provisa» (електронна віза на Кіпр) одноразове відвідування острова (максимум 90 днів).

В залежності від типу, часу поїздки може багато в чому змінюватися вартість візи на Кіпр.Класична процедура вимагає оформити візу на Кіпр і ряд додаткових документів, тоді відвідування країни буде без труднощів.

На сьогодні мандрівники все більше віддають перевагу електронній візі, для отримання якої не потрібно відвідування посольства і збирання всіляких довідок, виписок.  Для того щоб отримати «Provisa» потрібні документи на візу Кіпр:

 • Відскановані сторінки закордонного паспорта (1-а сторінка);
 • Заявка на отримання візи (в електронному вигляді).

У заявці обов'язково вказати дані місця народження, інформацію про службу, посади, і дані про розміщення на Кіпрі.

Дані в заявці відправити потрібно по електронній пошті за 3 доби до запланованої дати відльоту.  Відповідь про рішення прийде до заявника на вказану електронну адресу - позитивна відповідь, тоді можна буде пред'явити на кордоні разом із закордонним паспортом.

Громадянам України, які планують відвідати видатні місця Кіпру, варто знати, що електронна віза на Кіпр дозволить пройти кордон в двох аеропортах:

 • Пафос;
 • Ларнака.

Вартість візи на Кіпр

Оформити візу на Кіпр електронного зразка - найбільш поширений варіант, але, не дивлячись на простоту, всі дані повинні бути правдиві, оформлені і заповнені в заявці у відповідність до вимог.  В іншому випадку, помилка вважається приводом для відмови.  У порівнянні з типом візи формується віза на Кіпр ціна.

 Тип візи  Час оформлення  Вартість Документи
електронна віза 1-2 дня  200 грн  - Копія закордонного паспорта.

 

 

Для її отримання знадобиться підготувати заздалегідь наступні документи на візу Кіпр:

 •  закордонний паспорт;
 •  кольорові фото 35х45мм;
 •  документи, щодо фінансового стану (довідка про зарплату на офіційному бланку компанії, довідка з банку про стан рахунку)
 •  для студентів - довідка з навчального закладу про погоджений періоді пропуску навчання;
 •  для пенсіонерів - копія пенсійного посвідчення;
 •  документи про бронювання готелю, зворотні квитки.

Для того щоб не сталося непередбачених, неприємних ситуацій з відмовою у візі, зриву планів на відпустку, потрібно довірити роботи професіоналам агентства BTH.

Фахівці гарантують:

 • Кваліфіковане заповнення форми;
 • Отримання візи в найкоротші терміни;
 • Доступна вартість візи на Кіпр;
 • Економію часу і сил;
 • Консультацію з будь-якого питання.
Питання відповідь

Тут Ви можете знайти відповіді на ваші запитання або задати своє питання.

Елена 23.05.2017, 10:09
Я- гражданка России, постоянно проживающая на территории Украины по виду на жительство. Какая виза мне нужна и ее стоимость?
Менеджер компании BTH Аліна:
23.05.2017, 10:41

Добрый день, Елена. В зависимости от маршрута следования будет зависеть, какая виза Вам необходима. Если лететь будете из Украины, Вам необходимо получать визу в загранпаспорт. Если будете лететь из России в Ларнаку, открывается электронная провиза. Информацию по получению визы в загранпаспорт отправляю Вам на почту.

Агнесса 27.04.2017, 18:05
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, имеет ли значение за какой период будет справка о ЗП ? и при каком уровне заработка могут отказать в оформлении визы? Спасибо.
Менеджер компании BTH Аліна:
04.05.2017, 10:02

Добрый день, Агнесса. Если Вы будете лететь из Киева в Ларнаку, Вам достаточно получить электронную про-визу без предоставления каких-либо документов. Если Вы все-таки хотите получить визу в паспорт, справка с места работы должна быть с указанием заработной платы за последние 6 месяцев. Срок действия справки со дня выдачи - месяц. Четких требований к уровню зарплат - нет.


Якщо ви не знайшли необхідну вам інформацію, зв'яжіться з нами, ми обов'язково вам допоможемо!

Ваш менеджер:
Аліна

візовий спеціаліст
(044) 223-83-01

Корисна інформація:
Перша у світі вертикальна канатна дорога буде відкрита в Англії

Англійське туристичне містечко Брайтон обзавелося новою визначною пам'яткою-атракціоном – першою у світі вертикальною канатною дорогою.

Читати далі
Батьківщина білих трюфелів Сан-Мініато – одне з найчарівніших міст-курортів Тоскани.

Чи багато ви знаєте делікатесів, здатних пробудити у чоловіках сексуальну витривалість, а у жінок – надзвичайну ніжність? Жителі Тоскани дуже горді тим, що є батьківщиною білих трюфелів і перетворили це на справжній культ, тому щиро вірять у чудод...

Читати далі
Бразильський зачарований колодязь виконує бажання.

Подейкують, що знаменита бразильська Зачарована криниця виконує бажання. Щоб переконатися, чи це правда, потрібна віза до Бразилії та фотокамери. Тут неможливо натрапити на жодну нудну пам'ятку. Але змусить застигнути на місці, як укопаний, ли...

Читати далі
Куди краще поїхати восени – Дубай, Польща чи Греція?

Початок осінь – тепла пора року, коли ще можна насолодитися розкішним відпочинком за кордоном. Але куди вибрати поїхати? Де найкращий відпочинок восени в Дубаї, Польщі чи Греції?

Читати далі
5 "міфічних" чудес природи.

Як часто в сучасному світі ми зустрічаємося з обманом та шахрайством? Достатньо, щоб зрозуміти, що істинна «довіряй, але перевіряй» дуже актуальна, і завдяки новим сучасним технологіям міфічні дива природи існують!

Читати далі
Дивитися всі статті