Візи до Перу

Питання відповідь

Тут Ви можете знайти відповіді на ваші запитання або задати своє питання.

Anna 18.08.2016, 11:00
Добрый день. Скажите, пожалуйста, для деловой поездки в Перу нужна ли виза. Какой список документов еще нужен, кроме загранпаспорта? Спасибо
Менеджер компании BTH Груздєва Ганна:
18.08.2016, 12:21

Добрый день, Анна. Для посещения Перу для граждан Украины виза не нужна, можно пребывать в стране до 183 дней без визы.

Татьяна 09.05.2016, 11:33
Здравствуйте,планирую поехать в Перу на длительное время к другу.Какие документы нужны для визы и на какой срок выдается виза?
Менеджер компании BTH Кузнєцов Валерій:
10.05.2016, 09:29

Добрый день,Татьяна! В Перу для граждан Украины безвизовый режим ( до 183 дней, при наличии документов, что подтверждают туристическую, цель поездки ).


Якщо ви не знайшли необхідну вам інформацію, зв'яжіться з нами, ми обов'язково вам допоможемо!

Ваш менеджер:
Груздєва Ганна

візовий спеціаліст
(044) 223-83-01

Корисна інформація:
Готелі в Греції: поради щодо вибору

Греція – прекрасна, квітуча країна, рада відчинити свої двері для всіх туристів, мандрівників та поціновувачів пам'яток старовини. Для поїздки знадобиться відкрита віза до Греції.

Читати далі
Где отдохнуть летом на море недорого в 2017 году?

Если есть возможность и необходимость планировать недорогой отдых за границей 2017, нельзя не упомянуть популярные курорты Индии, Болгарии и Греции. В эти страны достаточно востребованы туристические путевки, благодаря тому, что здесь предлагают н...

Читати далі
Дайвинг с акулами в Дубае

Для любителей риска и экстремального отдыха, в Дубае для туристов и путешественников есть уникальное предложение – дайвинг c акулами!

Читати далі
Солончак Уюні – місце, де небо впаде до ваших ніг.

Чому об'єктиви камер закохані в цю місцевість, а під ногами не відчуваєш землі? Чому на вході міні-готелів у Солончак-Уюні висять таблички «не облизувати», а також інші секрети відкриє найнезвичайніше озеро в Болівії?

Читати далі
Найнезвичайніші святкові ялинки 2015-2016 року

Незважаючи на те, що український грудень наразі тішить «осінніми» температурами, передчуття Новорічного свята вже витає у повітрі. Головна ялинка країни вже встановлена на Софіївській площі, але буде офіційно відкрита 19 грудня. І поки київська «к...

Читати далі
Дивитися всі статті