Страхування для поїздки за кордон

На сьогоднішній день кожному, хто виїжджає за кордон, необхідна страховка для поїздки за кордон, яка гарантує можливість отримати при необхідності безкоштовну медичну допомогу. У європейських країнах передбачено якісне та ефективне лікування, проте воно має досить високу вартість. Залежно від типу полісу та передбаченого обслуговування, страхова компанія може оплатити стаціонарне або амбулаторне лікування, покупку необхідних медикаментів, консультації чи огляд лікарів та багато іншого.

Вибір відповідного страхового полісу

Європейські країни пропонують більшу різноманітність розважальних заходів для туристів, безліч дивовижних найкрасивіших місць та визначних пам'яток. При покупці путівки стандартна туристична страховка часто включена у вартість, але регламентуємо мінімальний перелік страхових ризиків. Можливість вибрати розширений тип страхового поліса, означатиме велику безпеку та захист у непередбачених ситуаціях.

Незалежно тому виїзд за кордон панується з бізнесових питань, для відвідування родичів або близьких, здобуття освіти тощо – страховка для поїздки за кордон обов'язкова! Медична страховка для візи є категорично необхідним документом при виїзді до країн, що входять до Шенгенської співдружності, тому їх оформлення є обов'язковим при подачі документів на видачу візи. Хоча є низка країн, які припускають можливість виїзду без оформлення медичного страхування.

оформлення страховки за кордон

До Шенгенської зони входять такі країни: Німеччина, Польща, Греція, Італія, Швейцарія, Данія, Угорщина, Литва, Словаччина, Франція, Словенія, Іспанія, Австрія, Ліхтенштейн, Португалія, Люксембург, Мальта, Бельгія, Латвія, Нідерланди, Норвегія, Естонія , Фінляндія, Чехія, Ісландія, Швеція

Вартість туристичної страховки

Медична страховка зарубіжних країн ціна, якої безпосередньо залежить кількості включених страхових ризиків, відкривається залежно від терміну подорожі. Крім цього, вартість може змінюватись виходячи з:

Події при настанні страхового випадку

У разі настання страхової ситуації, описаної в полісі, необхідно повідомити інспектора страхової компанії, який допоможе і підкаже, що робити і куди звернутися. Обов'язково слід зберігати всі квитанції, що підтверджують витрати на лікування. Це спростить надалі повернення та відшкодування коштів, що передбачає медичне страхування шенген.

Для того, щоб процес відшкодування збитків та компенсація коштів пройшли без проблем, потрібно приділити особливу увагу до якого часу діє медична страховка для шенгенської візи та чи написані особисті дані.

BTH Travel Company – повноцінний комплекс послуг страхування

Одним з важливих документів для видачі візи, який пропонує компанія BTH Travel Company, є мед страховка для візи Київ. Для туристів та мандрівників, тих, хто робить здобути європейську освіту або виїжджає за кордон з питань бізнесу, наші кваліфіковані менеджери допоможуть правильно оцінити можливі ризики та підберуть вид страхового полісу.

Ми працюємо в даній сфері послуг вже понад 15 років і за цей час нашими партнерами стали кращі та надійніші страхові компанії по всій Європі. Це гарантує, що кожен наш клієнт отримує, гарантовано отримує компенсацію витрат, що передбачає медична страховка для візи - Київ та Україна.

 

 

Ми допоможемо: оформити візу у Києві .