Оформлення візи

Один із найскладніших етапів під час підготовки до поїздки за кордон — оформлення візи. На жаль, відмова у видачі візи може зірвати довгоочікувану відпустку або важливу ділову подорож. Щоб цього не сталося, дозвольте професіоналам допомогти вам. Ви надаєте нам документи, а ми беремо на себе всі турботи. Кваліфікована візова підтримка заощаджує ваш час та сили!

Європа
Північна Америка
Південна Америка
Азія
Австралія та Океанія
Африка


При плануванні відпустки, поїздки за кордон важливим етапом, який не можна недооцінювати, є процедура оформлення візи. Нерідко, відпустка може затьмаритись відмовою у видачі візи, або з цієї ж причини бізнес-поїздка, ділова зустріч може зірватися. Щоб уникнути подібних проблем, оформлення візи необхідно довірити професіоналам візової агенції BTH. Все, що потрібно від клієнтів – це надати мінімальний пакет документів. Турботи, що залишилися, фахівці агентства BTH будуть вирішувати самостійно. Професійна допомога спеціалістів візового центру допоможе оформити Шенгенську візу та заощадити нерви, час на оформлення.

Види візи для українських громадян

Крім цього, в індивідуальному порядку, українцям можуть бути видані дипломатичні візи, дозвіл на виїзд журналістам, а також весільна та імміграційна візи.

Порядок оформлення Шенгенських віз передбачає спеціалізовану класифікацію: типи «А», «B», «С» та «D», кожен з яких відрізняється своєю специфікою, умовами оформлення та поїздки. Для транзитних поїздок знадобиться оформлення віз типу «А», завдяки яким можна подорожувати в інші держави (автомобілем, здійснювати пересадки в аеропорту тощо).

Вартість візи від BTH

Скільки коштує віза для громадян України? Ціна візи та оформлення всіх відповідних документів безпосередньо залежить від країни, до якої запланована поїздка, від мети подорожі, тривалості перебування за кордоном та інших факторів. Консульства різних країн висувають свої вимоги та умови, що невід'ємно накладає відбиток на процедурі оформлення візи.

Перевага роботи агентства BTH

Візовий центр BTH вже понад 15 років на ринку послуг і за цей час заслугувало на репутацію надійного та вірного партнера. Професійні фахівці з багаторічним досвідом роботи допоможуть гарантовано отримати візу максимально швидко та ефективно.

Оформити візу швидко та недорого допоможуть спеціалісти агентства BTH!