Віза в Таїланд

виза в Таиланд

Тайланд – унікальне східне королівство, яке протягом тривалого часу зберігає позиції лідера серед туристичних інтересів та переваг. При цьому країна не тільки приваблива для любителів відправиться в тур і відпочити на лоні екзотики. Невисока вартість візи до Тайланду, відносно не дорогий рівень життя (ціни на житло, харчування та ін.), особливий різноманітний клімат привабливий і для тих, хто може собі дозволити віддалену роботу та поєднує процес заробляння на життя та подорожі. Дизайнери, спеціалісти з програмування, фотографи, ті хто пише статті та літературні твори приїжджають сюди за натхненням та можливістю попрацювати у комфортних для них умовах. Але для цього (як уже було зазначено вище) обов'язково потрібна спеціальна віза, що дозволяє поїздки до Тайланду. Іншими словами, за будь-яких варіантів в'їзду в країну чи то бажання працювати тут чи відпочивати, з коротким чи тривалим візитом, не уникнути оформлення певного типу візи для прямування до Тайланду іноземцями (ким і є наші співвітчизники для цієї держави) – яку видає консульство (Україна) , Київ). І, здавалося, процес дуже схожий на типове отримання віз, однак, не все так просто. Потрібно знати деякі особливості.

Переваги роботи з нашим агентством:

Надійна візова агенціяДоступна ціна за високого рівня сервісуЕкономія часу та нервів
Надійна візова агенція Доступна ціна за високого рівня сервісу Економія Вашого часу та нервів

Віза до Тайланду: Україна, Київ.

При оформленні тайської візи слід враховувати заплановані терміни перебування. Якщо завдання коштує не більше півмісяця, завжди є варіант оформити в'їзну візу на місці по приїзду або отримати її заздалегідь, відвідавши консульство. Якщо в планах залишитися на довше в країні, то обов'язково потрібно отримувати візу в консульстві. Віза до Тайланду Київ - будь-якої категорії (див. нижче список) видається Консульством:

 • TR – туристична віза;
 • MT – медична, для обстеження та лікування в Тайланді;
 • TS - транзитна для поїздки до третьої країни;
 • S – для спортсменів;
 • B – для офіційного працевлаштування чи відкриття бізнесу;
 • ED – для навчання у Тайланді чи відвідування наукових заходів;
 • О – для відвідування родичів (громадян Тайланду) або супроводу родичів, які прямують до країни, попередньо оформивши візу B або візу ED.

Один із найпоширеніших запитів у візові фірми – оформлення візи до Тайланду з туризму. Досить багато співвітчизників бажають «познайомитися» з уточненою східною країною та на власні очі побачити тайську природу, залиті сонцем пляжі, а також місцеві визначні пам'ятки. Тур. віза до Тайланду, ціна, залежить від кількості разів перетину кордону: один раз, (можна в'їхати лише раз, і загальним терміном «придатності» до 3 місяців) і багаторазово (терміном перебування тридцяти або шістдесяти днів, базлімітно на в'їзд, на півроку та терміном перебування від майже місяця або двох місяців для кожного (не одного!) в'їзду.

Прайс: віза в Тайланд (Київ)

Візова агенція Бізнес Тревел енд Холідей надає допомогу в оформленні таких типів віз:

Тип візи Час на отримання (дні) Документи/папір/довідка
60/90 одноразова 3-4 дні - Оригінал закордонного паспорта, що діє.
- "Свіжі" фото 3,5 см х 4,5 см.
- Копія цивільного паспорта - сторінки з позначками.
60+60+60/180 (MULT) 3-4 дні - Оригінал закордонного паспорта, що діє.
- "Свіжі" фото 3,5 см х 4,5 см.
- Копія цивільного паспорта – сторінки з відмітками.

Оформлення візи до Тайланду - для вояжу.

Для отримання одноразової візи до Тайланду самостійно, доведеться постаратися зібрати і надати в потрібне консульство перелік нижчезафіксованих документів:

 • Чинний (без порушення термінів!) закордонний паспорт;
 • правильно заповнена анкета;
 • в анкету необхідно вклеїти фотографії 35х45мм або 30х40мм;
 • викуплені квитки, придбані туди і назад;
 • довідку за рахунком, з мокрою печаткою банку, з урахуванням мінімальної суми від 650 доларів США на особу або спонсорський лист, засвідчений нотаріально;
 • підтвердження зайнятості: папір із місця навчання/з місця роботи/копію реєстраційного свідоцтва підприємця (непрацюючим нічого надавати не потрібно).

Багаторазова віза для громадян України до витонченого Тайланду видається завдяки такому ж набору паперів. Однак, його потрібно доповнити букнигом готелю/апартаментів і фін.довідкою, відомостями про наявну «мінімалку» в сумі 5700 $ (слід мати ці гроші для відкриття візи). Зауважимо, що ця не маленька сума обов'язково має залишатися на останні числа кожного місяця, на час дії – у підшивку доведеться доповісти завірене підтвердження такого залишку за останні півроку.

Віза – легко та швидко

Вартість візи до Тайланду – 40 $ (візьме консульство як обов'язковий збір). Секрет отримання позначки із дозволом на в'їзд, а не з відмовою – допомога профі. Наша компанія ВТН за весь тривалий термін на ринку нікого не підводила – візи завжди отримуємо у термін, заощаджуючи ваш час. Компанія зобов'язується зробити для Вас:

 • укомплектована правильно «папка» паперів та довідок;
 • передача вищезгаданої «папки» для вибраної Вами візи;
 • найдокладніша консультація, яка буде потрібна і вирішення всіх складних питань з Вашої візи.

Якщо Ви хочете саме отримати візу до Тайланду та часу грати в «рулетку» з відмовами, доповненням документів, ускладненням процедури у Вас немає. Менеджери ВТН законно та вчасно допоможуть Вам! Залишіть візові проблеми для професіоналів.

Питання відповідь

Тут Ви можете знайти відповіді на ваші запитання або задати своє питання.


Якщо ви не знайшли необхідну вам інформацію, зв'яжіться з нами, ми обов'язково вам допоможемо!

Ваш менеджер:
Валерія

візовий спеціаліст
(044) 223-83-01

Корисна інформація:
Археологічний скарб Ізраїлю – Лодська мозаїка повернулася додому.

Не кожному відомо, що таке Лодська мозаїка, але тепер для всіх представлена можливість хоч на мить «доторкнутися» стародавньої історії. Побачити її можна було в Америці, і для цього знадобилася віза до США.

читать далее
Відчуй себе під куполом: абсолютна відкритість у скляному готелі Ірландії

Якщо героями скляних снігових кульок часто виступають різдвяні персонажі або новорічні експозиції, то у реальному житті Ви можете відчути себе на їхньому місці, відвідавши незвичайний готель в Ірландії. Курорт Фін Лох пропонує Вам вибрати будь-яки...

читать далее
Туры на 8 марта - куда поехать и сколько это стоит?

Во многих государствах, праздник не просто утратил политическую изюминку, но и приобрел новый смысл, так, к примеру, в Таджикистане с 2009 года это День Матери. Сегодня путешественникам предлагаются многочисленные горящие туры на 8 марта в разные ...

читать далее
8 місць у Польщі, які потрібно відвідати!

Польща – це місце, яке неможливо об'їхати. Тут обов'язково потрібно подивитися на столицю з висоти пташиного польоту, влаштувати аерозйомку визначних пам'яток Варшави.

читать далее
У Нідерландах розпочався фестиваль коноплі

Нідерланди з радістю вітають всіх бажаючих відвідати фестиваль конопель! Грандіозний міжнародний фестиваль Cannabis Cup Awards або Чаша канабісу проходитиме в Амстердамі, починаючи з 23 листопада.

читать далее
читать все статьи