Філіппіни

 

віза на Філіппіни

Філіппіни – мультикультурна аграрно-індустріальна країна, яка формувалася із традицій європейської, американської та азіатської культур, відбившись на унікальній екзотичності та універсальності у використанні англійської мови.

Місцеве населення особливо трепетно ставитися до сімейних цінностей (розлучення тут зустрічаються рідко), надаючи великого значення взаємодопомоги та взаємної відповідальності. Мальовничі пляжі, понад сім тисяч островів у Тихому океані, вкриті тропічними лісами, незвичайної краси коралові рифи, численні національні парки з унікальною флорою, в яких вдалося зберегти тварин і птахів, що рідко зустрічаються в природі. А якщо до цих «унікальностей» додати високий рівень сервісу та комфортні умови – Ви зможете представити чудові особливості відпочинку, для якого необхідна віза на Філіппіни для відвідування громадянами нашої країни.

Це місце варте того, щоб його обов'язково побачити. Воно припаде до вподоби як любителям сімейного тихого та затишного відпочинку, так і тим, хто вирушає сюди з метою зайнятися дайвінгом, віндсерфінгом та іншими видами водного спорту.

Переваги нашого агентство:

 

Надійна візова агенція Доступна ціна за високого рівня сервісу Економія часу та нервів
Надійна агенція Доступна ціна послуг за високого рівня сервісу Економія Вашого часу та нервів

 

Віза на Філіппіни за своєю суттю є універсальною і підійде також як для туризму, так і для ділових бізнес-поїздок, або, якщо Ви вирішили відвідати друзів, знайомих, родичів. Терміни оформлення візи можливі у двох «тимчасових» варіантах: терміновому – за 1-2 дні та стандартному – за тиждень. При цьому термін перебування для громадян України сумарно буде 59 днів протягом 3 місяців.

Якщо Ви плануєте поїхати заради заробітку на Філіппіни, то доступна і робоча віза, яка передбачає офіційне працевлаштування на території держави та тривале проживання. Як і для багатьох зарубіжних країн, серйозність Ваших намірів підтверджуватиме запрошення від роботодавця, без якого не обійтись. Термін оформлення вказаної візи варіюється в межах 3-6 місяців.

Оформленням як одних, так і інших типів віз займається візовий центр, який виступає офіційним представником посольства республіки. Необхідний пакет документів складається з повного переліку наступних документів:

  • чинний закордонний паспорт;
  • заповнена анкета з прикладеними 2 фотографіями розмірів 35х45 мм;
  • «робоча довідка» - документ про зарплату з місця роботи за останні 6 місяців, що підтверджує офіційний дохід не менше ніж 5 000 гривень, зазначенням посади та періоду відпустки на час поїздки;
  • реєстраційні документи для індивідуальних осіб-підприємців;
  • копії всіх заповнених сторінок внутрішнього паспорта;
  • для осіб без працевлаштування – підтвердження чинного банківського рахунку з балансом на поточному рахунку не менше 1000 доларів США.

Наша компанія надає інформаційно-консультаційні послуги для таких типів:

Тип  Час оформлення Документи
59/90 до 7 днів

 

- Закордонний паспорт.
- 2 шт фото 3.5 см х 4.5 см.
- Копія укр.паспорта всіх сторінок із відмітками.
- Сертифікат про вакцинацію (два дози)

59/90 1 день
59+59+59/180 Multi 1 день

 

 

Як гарантовано потрапити на Філіппіни: віза для українців

Вартість візи визначає консульський збір, який передбачає 40 доларів США для одноразової візи та 80 доларів США – для багаторазової. Однак сплата консульського збору не є гарантією отримання візи, оскільки все залежить від якості заповненої інформації та повного переліку необхідних документів. При цьому якщо в кінцевому підсумку замість візи виходить «відмова», то сплачені суми не повертаються і не компенсуються.

Якщо Ви хочете проконсультуватись про оформлення візи – ми до Ваших послуг – звертайтесь до компанії BTH. Ми гарантовано допоможемо проконсультувати «під ключ» про пакет усіх необхідних документів, грамотно оформлену анкету з консультаціями та повним супроводом всього непростого процесу отримання візи.

Завдяки нашим консультаціям Ви гарантовано отримаєте візу набагато простіше і швидше, при цьому заощаджуючи свої сили та час.

Питання відповідь

Тут Ви можете знайти відповіді на ваші запитання або задати своє питання.

Юлия 03.01.2023, 22:28
Здравствуйте, необходима помощь с открытием визы в срочном порядке в Филиппины двум девушкам с украинским гражданством
Менеджер компании BTH Володимир:
04.01.2023, 14:42

Здравствуйте Юлия.
Спасибо за ваше обращение.
Консульство начнет свою работу не раньше 16 января.

Анна 08.09.2022, 06:11
Здравствуйте, мне нужна помощь в оформлении визы в Филиппины.
Менеджер компании BTH Володимир:
08.09.2022, 09:44

Здравствуйте Анна.
Спасибо за ваше обращение.
Можем помочь.

Андрей 07.06.2022, 21:14
Доброго времени суток. Являюсь мужем гражданки Филипин. Нужна ли мне виза? Хотим отправится в гости к семье моей жены.
Менеджер компании BTH Володимир:
08.06.2022, 12:55

Добрый день, Андрей.
Спасибо за ваше обращение.
Да, вам нужна виза.

Влад 25.04.2021, 10:16
Здравствуйте, планирую поездку на филлипины к девушке (примерно через 3 месяца), но я буду проживать у нее дома, не в отеле и не хочу брать обратный билет, так как возможно будем возвращатся вместе
Менеджер компании BTH Володимир:
26.04.2021, 10:22

Здравствуйте Влад.
Спасибо за Ваше обращение.
Уточните пожалуйста Ваш вопрос.

Алина 08.02.2020, 15:37
Здраствуйте , меня завут Алина я гражданка Украины но сейчас нахожусь в Янгоне Мьянма . Могу ли я открыть визу на Филипины онлайн?
мой номер what's app:
+66950286301
Менеджер компании BTH Володимир:
10.02.2020, 11:52

Добрый день, Алина.
Спасибо за Ваше обращение.
Написали Вам в месенджер.

Олег 22.12.2019, 19:17
Добрый день. Мне нужна виза на Филиппины на конец февраля-начало марта, всего на пару недель пребывания. Я живу в ХАРЬКОВЕ.. Возможно ли по почте и без билетов, отелей? Спасибо Олег
Менеджер компании BTH Володимир:
23.12.2019, 10:52

Добрый день, Олег.
Спасибо за Ваше обращение.
Возможно без билетов и отелей.
Вы можете передать документы на в офис любой удобной для Вас курьерской службой.
 

Светлана Кравченко 30.11.2019, 12:44
Добрый день ! Хотим в феврале лететь на Филиппины. Я являюсь физ.лицом, муж официально не оформлен. Какие необходимы документы для визы и сколько будет стоить? Спасибо !
Менеджер компании BTH Володимир:
30.11.2019, 14:17

Добрый день,Светлана.
Спасибо за Ваше обращение.
Список документов и цена указаны в таблице, в разделе Цена и в разделе Документы, информация актуальна.

Анна 05.11.2019, 13:52
Здравствуйте! Подскажите если выписка со счета, деньги в гривневой валюте или в $ должны быть ?
Менеджер компании BTH Валерія:
05.11.2019, 17:11

Добрый день, Анна!

Спасибо за Ваше обращение. 

Справка из банка может быть в любом эквиваленте.

Анна 23.10.2019, 17:37
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, хотим лететь на Филиппины с 6.02.20 по 19.03.20. Когда необходимо подавать документы на визу? Указано за 90 дней до поездки. Получается с 6 ноября можно подавать?
Менеджер компании BTH Володимир:
24.10.2019, 10:31

Добрый день, Анна.
Спасибо за Ваше обращение.
Виза на Филиппины начинает действовать с момента подачи документов. Срок действия визы 90 дней, в этот период можно влететь на Филиппины и пребывать в стране 59 дней.
Если у Вас поездка на Филиппины планируется 06.02 тогда документы необходимо подать не раньше чем 06.11, чтобы до начала поездки срок действия визы не закончился.

Алёна 11.10.2019, 09:09
здравствуйте нужно оформить срочную визу на Филлипины и доставить в дубай 15 октября, подскажите сроки и стоимость услуг под ключ?
Менеджер компании BTH Аліна:
11.10.2019, 10:08

Добрый день, Алена. Сегодня подать документы уже, к сожалению, невозможно, поскольку подача производится утром, а у нас их нет. На выходных посольство Филиппин не работает. 14.10.2019 - государственный выходной, посольство так же будет закрыто.


Якщо ви не знайшли необхідну вам інформацію, зв'яжіться з нами, ми обов'язково вам допоможемо!

Ваш менеджер:
Володимир

візовий спеціаліст
(044) 223-83-01

Корисна інформація:
Буяння фарб на святі Холі

Весна – час, коли природа оживає після зими та розфарбовує нудні сірі дні всіма можливими фарбами. У кожній народності є свої способи зустріти та відсвяткувати цей яскравий, незабутній час.

Читати далі
Антична Греція – незабутні враження!

Греція - батьківщина міфічних чудовиськ, богів і воїнів, місце, в якому зібрані стародавні античні будівлі. Багатьом Греція відома з найбільших математиків, і поетів, це колиска давніх філософів. Отже, які ж найвідоміші міфічні місця у Греції?

Читати далі
Який Лувр буде найкращим: арабський чи європейський?

Не така проста справа Лувр відкрити – у цьому на власному досвіді переконалися араби, які вже понад 9 років намагаються відкрити філію легендарного музею. Останній прогноз: "новий" Лувр почне функціонувати у другій половині 2016 року.

Читати далі
Можно ли оформить визу за другого человека?

Чаще всего заявление на выдачу визы подаются непосредственно заявителем. Но в каждом правиле есть свои исключения!

Читати далі
Знамениту стіну жуйок у Сіетлі очистили вперше за 20 років

Найнезвичайнішою, або другою негігієнічною пам'яткою за версією Trip Advisor, втратив Сіетл. Таку сумну новину всім фанатам незвичайного місця на Post Alley під Pike Place Market – стіни жуйок, повідомляє Time.

Читати далі
Дивитися всі статті