Найкращі з найкращих туристичної індустрії 2015 р.


Найкращі з найкращих туристичної індустрії 2015 р.

Кінець грудня – чудова можливість підбити підсумки року. У сфері туризму найвищим результатом уже багато років вважається здобуття престижної премії World Travel Awards. З 1994 р. експерти у сфері туризму визначають найкращі курорти, авіакомпанії, готелі, пляжі, присуджуючи їм цю нагороду, яка цінується також як і Оскар у кінобізнесі.

Отже, кому ж дісталася пальма першості у 2015 році?

Лідером усіх нагород стали Об'єднані Арабські Емірати, зібравши найбільшу кількість звань. Наприклад, Дубай визнаний найкращим туристичним напрямом за результатами року, що минає. Саме в цьому місті зібрано безліч мечетей, мінаретів, палаців та інших визначних пам'яток, побудованих з імперським розмахом. Деякі з них, завдяки своїй унікальності, входять до рекордів Гіннесса, як Бурдж-Халіф – найвищої будівлі у світі. Бухта Крик, мечеть Джумейра, конгломерату штучних островів, співаючі фонтани, аквапарк Wild Wadi, комплекс Ski Dubai - це лише мала дещиця незвичайних місць, яких прагнуть туристи з різних куточків земної кулі. Бажаєте відвідати ОАЕ? Пропонуємо оформити візу .

Звання найкращого пляжного напрямку дісталося Мальдівам, як передає видання "Новий час". Цей курорт славиться не лише золотистими пісками та сонячними пляжами. Тут любителі підводних занурень можуть зайнятися дайвінгом і особисто переконається в небувалій красі підводного світу. Мечеть Велика П'ятниця, Президентський Палац, Національний музей, розташований у парку Султана – це лише частина визначних пам'яток, які можна відвідати, будучи на Мальдівах.

Найкращі з найкращих туристичної індустрії 2015 р.

Найкращим островом названий Мадейра, розташований в Атлантичному океані, що поєднує в собі тонізуючий клімат та чудову природу. На особливу увагу заслуговують ліси часів третинної ери, а також національний заповідник - острів Дезерташ. Серед обов'язкових для перегляду визначних пам'яток – собор Се, сади Фуншала, церква Санта Клара та інші.

Лас-Вегас (США) також відзначився у рейтингу завдяки номінації «Найкраща пам'ятка року». Це звання дісталося широкій алеї, що тягнеться майже на 7 кілометрів – відомій Лас-Вегас-Стріп. Покутити, розслабитися і розважитися саме - за цим туристи з усього світу їдуть сюди, залишаючи чималі гроші у казино, барах та кабарі.

Особлива номінація – «Найкращий напрямок для молодят» дісталася Маврикію. Тут можна сховатися від буденної метушні, на якийсь час пришвартувавшись у романтичному місці з сонячними пляжами і блакитними берегами.

Найкращі з найкращих туристичної індустрії 2015 р. Для гурманів найкращою подорожжю названо Перу. Через нашарування багатьох культур та кухонь, яка кожна з них привносила до цих місць, є можливість спробувати національні, іспанські, африканські, східні страви. При цьому доповнивши гастрономічну різноманітність видами Мачу-Пікчу, каньйону Колка або заповідника Пакайя Самірія.