Візи до Гвінеї

Питання відповідь

Тут Ви можете знайти відповіді на ваші запитання або задати своє питання.

Сергей 18.10.2016, 11:40
Нужен перечень документов и стоимость (отдельно каждый) для получения бизнес визы в Гвинею. Сроки получения этих документов и стоимость Ваших услуг.
Менеджер компании BTH Груздєва Ганна:
24.10.2016, 15:44

Добрый день, Сергей.

По поводу стоимости, сроков и списка документов информацию отправила на почту.


Якщо ви не знайшли необхідну вам інформацію, зв'яжіться з нами, ми обов'язково вам допоможемо!

Корисна інформація:
Урок толерантності ізраїльського ресторатора

Як повідомляє NBC News, Кобі Зафрір (Kobi Tzafrir), власник ресторану Hummus Bar в ізраїльському селі Кфар-Віткін запропонував 50% знижки, якщо за одним столом обідають одночасно араб та єврей.

Читати далі
Відкрився найбільший сяючий парк у світі – Дубайський Garden Glow

Дубай не перестає радувати туристів своїми диковинками. 22 грудня шейх Мохаммед ібн Рашид Аль Мактум особисто брав участь у церемонії відкриття найбільшого у світі тематичного саду Garden Glow, що розташувався на території парку Заабіль.

Читати далі
Найкращі з найкращих туристичної індустрії 2015 р.

Кінець грудня – чудова можливість підбити підсумки року. У сфері туризму найвищим результатом уже багато років вважається здобуття престижної премії World Travel Awards. З 1994 р. експерти у сфері туризму визначають найкращі курорти, авіакомпанії,...

Читати далі
7 дивовижних печер з різних куточків світу.

Повернутися в печеру, - саме такий негласний заклик читається в рейтингу The Huffington Post, що опублікував рейтинг найбільш захоплюючих своєю красою та унікальністю печер світу, розташованих у різних частинах Земної кулі.

Читати далі
Антична Греція – незабутні враження!

Греція - батьківщина міфічних чудовиськ, богів і воїнів, місце, в якому зібрані стародавні античні будівлі. Багатьом Греція відома з найбільших математиків, і поетів, це колиска давніх філософів. Отже, які ж найвідоміші міфічні місця у Греції?

Читати далі
Дивитися всі статті