5 «ліків» від осінньо-зимово-весняної депресії – найкращі фестивалі у Дубаї світового масштабу


5 «ліків» від осінньо-зимово-весняної депресії – найкращі фестивалі у Дубаї світового масштабу

Цікавий та цікавий відпочинок – це запорука гарного настрою та незабутніх вражень. Рекомендується плідну напружену роботу чергувати з якісним відпочинком. Віза в ОАЕ дозволить відвідати Дубаї та насолодитися численними святкуваннями та розвагами.

Дубай уперше – куди сходити?

Дубай – це місто, де можуть збуватися мрії, екзотичне місце незабутніх свят та унікальних фестивалів. В останні кілька десятиліть саме це місто стали ототожнювати з найшаленішим і найнезвичайнішим місцем для відпочинку всією сім'єю. Тут кожен знайде собі цікаве заняття!

Дубаї - одне з великих міст в Об'єднаних Арабських Еміратах і тут щорічно проводяться найбільш масштабні, грандіозні фестивалі та святкування. Кожен фестиваль вражає своїм розмахом завдяки точній та ретельній організації муніципалітетом за підтримки державних структур. Так, свята гідно представлені на світовій арені і щороку приваблюють та зачаровують тисячі туристів, шукачів пригод. Відкрита віза до ОАЕ мандрівника дозволить відвідати один із численних фестивалів та отримати незабутні враження.

Фестивалі у Дубаї

Найпопулярнішим є торговий фестиваль в ОАЕ – Dubai Shopping Festival. Це відомий ярмарок у Дубаї – найбажаніше улюблене місце шопоголиків з усього світу! З початку і до кінця за заходом стежать з усіх куточків Землі, веди протягом 30 днів фестивалю, місто перетворюється на один суцільний «магазинчик» з акціями, всілякими знижками, розпродажами тощо. Для того, щоб особисто взяти участь, потрібна відкрита шенгенська віза.

Також серед найпопулярніших у Дубаї фестивалів можна виділити:

  • Дубайський міжнародний автомобільний фестиваль (Dubai Motor Festival);
  • Дубайський кулінарний фестиваль (Dubai Food Festival);
  • Дубайський міжнародний кінофестиваль (Dubai International Film Festival);
  • Дубайський джазовий фестиваль (Emirates Airline Dubai Jazz Festival).

Свята у Дубаї

Одне з великих міст ОАЕ ідеально включає риси сучасно європейської культури та стародавніх ісламських вірувань. Завдяки цьому кожне свято перемішує чарівну та захоплюючу різноманітність. Найбільш яскраве святкування відбувається на Новий Рік, приїхати на яке можна, якщо є шенгенська віза.

У цей час місто наповнюється всілякими фарбами, вогнями та розвагами. За святковим феєрверком на Новий рік у Дубаї тисячі людей з усього світу. З 25 розташованих на невеликому видаленні зон підривають салюти і залпи різноманітних вогняних форм і розмірів.

Весна знаменує початок «Дезерт рок-фестивалю» в Дубаї, який триває недовго – лише кілька днів. Щоб насолодитися ритмами музики, і поринути у шалену атмосферу фестивалю потрібна шенгенська віза .

До кінця осені починається підготовка до музичного фестивалю «Ритм пустелі», на якому звучать об'єднані стилі та напрямки у музиці: латинські, арабські, африканські тощо.