Бразильський зачарований колодязь виконує бажання.


Бразильський зачарований колодязь виконує бажання.

Зачарована криниця – аномалії природи Подейкують, що знаменита бразильська Зачарована криниця виконує бажання. Щоб переконатися, чи це правда, потрібна віза до Бразилії та фотокамери. Тут неможливо натрапити на жодну нудну пам'ятку. Але змусить застигнути на місці, як укопаний, лише один краєвид, Зачарований колодязь або Enchanted Well.

Він розташований у парку Чапад-Дьямонтін у північно-східному регіоні країни. Саме озеро заховано ховає у затишній печері від цікавих очей 37-метровий колодязь. Магія починається, як тільки промені сонця потрапляють до отворів печери. Загадкове водоймище відкриває погляду мальовничу картинку: переплетення гілок старовинних дерев на дні, яким понад сотню років, красиву флору і фауну.

Що можна побачити в парку Чапад-Дьямонті?

Сприятливим годинником для відвідування «обителі зачарованих» є ранній ранок і час, наближений до полудня. Тоді можна побачити, як сонячні промені, що проникли всередину, перетворюються на чарівну паличку, що іскриться сапфіровим сяйвом. Сонячні зайчики починають стрибати по стінках печери, створюючи ефект природи, що ожила. Оперативно оформлена віза шенген дозволить через кілька днів відчути на собі все чаклунство такої криниці.

Зачарована криниця – аномалії природи Крім цього, є можливість поблукати парком Чапад-Дьямонтін і подивитися на місцеві визначні пам'ятки. З одного боку знаходиться гірський ланцюг та невелике плато, з іншого – їх прикрашають водоспади, прозорий басейн, річки. Тут можна знайти безліч екзотичних представників флори та фауни. Саме час налаштувати камери на режим «макрозйомки» та відобразити:

  • кілька видів папуг зі строкатим оперенням,
  • капібар і мініатюрних ящірок,
  • симпатичних пум,
  • небезпечні ягуари.

До самого озера пробратися буде нелегко, адже співробітники парку бережуть його, як зіницю ока. Перепустку сюди отримують лише організовані групи, черги на які можуть бути «довжиною на місяць». Щоб взагалі потрапити до такого заповідника, туристам знадобиться віза шенген. Її можна отримати у посольстві та бразильських представництвах України.

Саме тут ви спуститеся на глибину 80 м усередину печери із Зачарованим колодязем і побачите найвищу точку країни, Пік Барбадо. Цей дивовижний світ «хвастається» монолітними спорудами, барвистою долиною. Цілком блакитне дно можна порівняти з легендарним коктейлем «Блакитна лагуна». На його дні опівдні можна розглянути крім дерев'яних корчів, каміння та жодної зграї риб.

Оптимальний час для перельотів – кінець червня, середина липня. Щополудня тут відбуваються справжні дива, здатні перевернути картинку світу. Відкрита вже сьогодні віза до Бразилії пророкує довгоочікувану відпустку із незабутніми враженнями на іншому кінці світу. Стати глядачем найнезвичайнішого явища і заодно подивитися заболочений океан Пантанал, захопитися монументом Христа Спасителя, доторкнутися до чергової загадки, пустельним «простирадлом Мараньєнсіс» – дорогого варте.

Цей світ прекрасний, і не вистачить часу і слів розповісти про всі його пишноти та найкрасивіші місця на планеті. Але побачити велику частину з них – можна і навіть треба! Не витрачайте час на роздуми – насолоджуйтесь кожною хвилиною вашої відпустки. А всі труднощі як відкриття візи в Бразилію , замовлення квитків та готелів, ретельне планування туристичних маршрутів залиште нам.