Як заощаджувати під час подорожі. Частина 1.


Як заощаджувати під час подорожі. Частина 1.

Як дістатися та на чому пересуватися?

Однією з традиційно витратних статей витрат вважаються авіаперельоти. Але якщо скористатися «лоукостами» (бюджетними авіакомпаніями) – ціна квитка може бути значно нижчою від вартості пересування поїздом або автобусом. Єдиним в Україні представником бюджетної авіакомпанії є угорська авіакомпанія WizzAir. Проте жертвувати доведеться деякими зручностями та комфортом. На такі рейси багаж не входить до вартості квитка. За нього доведеться доплачувати окремо. Подорожуйте без нічого! Економія та часу на очікуванні багажу, і сил, і грошей. Невеликої ручної поклажі вагою до 10 кг буде цілком достатньо. У Європі таких авіакомпаній десятки, кожна з яких час від часу пропонує різні знижки і спеціальні пропозиції. Достатньо підписатися на розсилки таких авіакомпаній як Ryanair, Eurowings, Easyjet, Vueling, Pegasus і у вас з'являться можливості подорожувати Європою, заплативши за переліт від 10 євро. Головне, знову ж таки, робити це за 2-3 місяці до запланованої поїздки.

Як заощаджувати під час подорожі Багато хто, затамувавши подих, очікує безвізовий режим для України з боку Євросоюзу. Інші, навпаки, вважають, що це марні очікування, оскільки поїздки до Європи, як правило, ознаменовані високими цінами для українців через високу вартість валюти. Але мандрувати можна і треба! Ми поділимося з вами деякими порадами, дотримуючись яких, можна чудово заощадити на харчуванні, проживанні, перельотах по Європі та чудово провести час! Запорука успіху будь-якої справи – ретельне планування, і найголовніше заздалегідь!

Як заощаджувати під час подорожі Якщо ж планується пересуватися між країнами автобусами, наприклад, з Чехії до Австрії та назад, то дешевше купувати квитки на автобус у країнах прибуття, а не Чехії, звичайно ж, знайшовши в інтернеті сторінки автовокзалів або автобусних перевізників.

Але найефективніший засіб – пересуватися автостопом. У Європі це давно вже перестало бути дивиною. Дотримуючись нехитрих правил, можна не лише безкоштовно доїхати, а й завести добрих друзів. Найголовніше – не намагайтеся зупинити машину на швидкісних автострадах – це категорично заборонено. Найкраще познайомитися на заправках або кафе та домовитися, попередньо оцінюючи поведінку водія.

Ну, а в межах міста все створено для того, щоб ви ще з користю для свого здоров'я скористалися найбільш екологічним транспортом - велосипедом. Багато містах по всіх районах розставлені точки оренди велотранспорту, які дозволяють брати велосипед в одному районі, а залишати в іншому. У Литві, наприклад, за подорож тривалістю до 20 хвилин взагалі з Вас не візьмуть грошей.

Плануючи поїздки громадським транспортом, купуйте заздалегідь проїзний відразу на кілька поїздок або безлімітний варіант на певну кількість днів. Це значно заощадить бюджет, збереже спокій і впевненість для подальших непередбачених прогулянок.

Читайте продовження у другій частині ЯК ЕКОНОМІТИ ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ .