Чи потрібна транзитна віза в Марокко?


Чи потрібна транзитна віза в Марокко?

Щоб зануритися з головою в світ східних казок, неймовірних солодощів і неповторних ароматів Марокко, громадянам України знадобиться віза. Це дуже важливий спеціалізований документ на перетин кордонів держави, який вимагає попереднього оформлення. Ця процедура вимагає витрат часу і сил, особливо все це ускладнюється тим, що не у всіх містах є консульство Марокко.

Тому багато мандрівників, цінителів справжнього сходу і просто тих, кому необхідно транзитна віза в Марокко звертаються за кваліфікованою допомогою до візового центру BTH. Тут допоможуть оформити потрібний тип візи, навіть транзитний в найкоротші терміни.

Типи віз в Марокко

Короткостроковий тип документа рекомендується оформляти для ділових поїздок, укладення договорів або відвідування міжнародних виставок. Крім цього, багато хто використовує короткострокову візу для туристичних подорожей.

Довгостроковий дозвіл на перетин кордонів держави або багаторазова віза в Марокко видається на 3 місяці і більше.

Транзитна віза в Марокко

Особливої ​​уваги заслуговує транзитна віза в Марокко.

Транзитний тип дозволу на в'їзд актуальний, якщо Марокко не є єдиною країною для подорожі в період відпустки.

Так, нерідко транзитний документ оформляється, якщо за час відпустки планується відвідати відразу кілька країн, наприклад Францію або Туніс, незабутню, барвисту Іспанію.

Документи для оформлення візи в Марокко

Щоб швидко і без клопоту отримати необхідний транзитний документ, необхідно заздалегідь підготувати відповідні документи:

  • Чинний паспорт закордонного зразка;
  • Грамотно заповнену візову анкету;
  • Виписку з фінансової установи про з \ п за півріччя;
  • Кольорові фотографії, розміром 3х4 см-2 шт;
  • Паспорт громадянина;
  • Копії квитків на переліт в обидва кінці з фіксованими датами;
  • Копія броні в готелі або хостелі;
  • Страховий медичний поліс.

Якщо подорож планується спільно з дітьми, на них також необхідно буде оформити закордонний паспорт і транзитний тип дозволу. Для цього в пакет необхідних документів потрібно вкласти ксерокопію свідоцтва про народження. Також, якщо дитина їде тільки з одним з батьків або з опікуном, третьою особою - потрібно офіційно підписаний і завірений дозвіл на вивезення дитини за кордон.

Для ділових поїздок оформляється письмовий запит-виклик від марокканської сторони або запрошення для сімейних візитів до рідних, близьких. Для пенсіонерів, які бажають подорожувати по красотам Марокко, обов'язково необхідна копія пенсійного посвідчення.

Тому багато мандрівників, цінителі справжнього сходу і просто тих, кому необхідна транзитна віза в Марокко звертаються за кваліфікованою допомогою до візового центру BTH. Тут допоможуть оформити потрібний тип візи, навіть транзитний в найкоротші терміни. вид на проживання в Марокко Позбавити туристів від клопоту допоможе візовий центр BTH. Кваліфіковані співробітники значно спростять процедуру отримання візи, скоротять терміни і позбавлять від помилок і відмов.