Один із найкрасивіших замків Європи – палац Піна.


Один із найкрасивіших замків Європи – палац Піна.

Один із найкрасивіших замків Європи – палац Піна

Країна контрастів, противниця рабства з 1761 року, батьківщина Портвейну, Варфоломія Діаса – Португалія щороку запрошує мільйони туристів у свої «пенати». Столиця Лісабон входить до топ-10 найзаможніших країн континенту і їй набагато більше років, ніж Парижу, Лондону та Риму. Плануючи відпустку 2016, торкніть пальцем саме в цю точку на карті.

Найбільше враження на туристів справляє Палац Пена, особливий стиль музики фаду та неймовірні витвори природи. Оформлена віза в Португалію відкриває вам двері в зовсім іншу реальність з гарним узбережжям, казковими субтропіками, гірським ланцюгом Серра-да-Ештрела. Історичні зведення:

Ступивши на землю першовідкривачів, на зразок Магеллана, одразу ж купуйте квиток до округу Sao Pedro de Penafferema. Тут розташований величний Палац Пена, історія якого починається з середніх віків. Колись це була скромна каплиця, збудована на честь Леді Пена на вершині Сінтри. Протягом кількох століть це було джерело спокою, умиротворення, місце усамітнення ченців. Сюди навідувалися для паломництва у XV столітті Король Джон, Король Мануель I. Згодом затишна каплиця була перебудована на монастир Богоматері Піна. Якщо у вас є віза до Португалії, ви один із щасливчиків – побачити цей палац зі склепінними арками, багатим фасадом.

Найтрагічнішим періодом для монастиря було XVIII століття, коли його пошкодила блискавка і потрясло всю Португалію землетрус 1755 року. Збереглася лише вежа з годинником, а самій будівлі знадобилося понад століття, щоб відреставрувати та перетворити палац. З того часу він проголошений резиденцією для королівської сім'ї, а з початку 20 століття перетворився на національну пам'ятку, музей. У чергову літню відпустку не оминіть цієї легендарної пам'ятки з екзотичним парком.

Які враження подарує літня відпустка у Португалії?

Ви можете вперше сфотографуватися на тлі:

  • унікальної північноамериканської Секвої,
  • кипариса Лосона,
  • австралійських папоротей.

Уява розбурхують системи тунелів, які з'єднують численні виходи палацу з парком. Так, відпустка 2016 року може перетворитися на цю пригоду.

Цікава скульптура зустрічає всіх гостей Піни на вході у внутрішній двір. На арці сконструйовано справжнє міфічне чудовисько, тритон. Ця алегорія відображає одну з версій створення світу: з вогню, повітря, землі та води. Скульптура є «водним кентавром» – наполовину людини, наполовину рибою – з волоссям у вигляді виноградної лози.

Як дістатися до палацу?

Місцева визначна пам'ятка стала спадщиною ЮНЕСКО, що є лідером у рейтингу 15 розкішних європейських замків з 2015 року.

Один із найкрасивіших замків Європи – палац Піна Щоб дістатися цього дива Європи, необхідно сісти на електричку з вокзалу Россі до Сінтри. Звідси пересядьте на автобус і піднімайтеся крутим серпантином вгору. Багато туристів відзначають, що такий підйом є певним чином екстремальним атракціоном, тому що навіть легкові автомобілі не відразу долають круті повороти. Екскурсії тут відбуваються щодня з 9.30 до 19.00, крім різдвяних свят (25 грудня та 1 січня. Вартість відвідування палацу становить 13.5 євро з невеликою знижкою до обіду.

Уважно розгляньте чудовисько, що нависає над аркою, яке зустрічає всіх відвідувачів при вході у внутрішній двір. Це міфічна скульптура символізує алегорію створення світу із чотирьох елементів: вогонь, вода, небо і земля. Наполовину риба, наполовину людина, волосся якої поступово переходить у виноградну лозу.

Інтер'єр та екстер'єр Palacio Nacional da Penа

Консервативна Португалія представляє дивовижне змішання різних епох та стилів. Палац демонструє легкі штрихи:

  • неоренесансу,
  • готики,
  • ісламських мотивів

З верхньої тераси відкривається чудова панорама на Лісабон, стіну замку Маврів, тонку лінію Атлантичного океану. З певного ракурсу Палац Піна нагадує замки з мультфільмів Disney, а всередині приміщень – це справжній Ренесанс із розкішними вбиральнями, розкішними люстрами та царськими спальнями. Можливо, саме таку відпустку 2016 року ви собі пророкуєте?

Продовжуючи екскурсію королівськими апартаментами зовні можна спостерігати масу незвичайних фотолокацій: пророслі плющем дерева, веранди, колони, лавки, вкриті мохом, чисті ставки з лебедями.

Королівська благодійність мистецтва

Особливістю Піни є стародавні споруди, на зразок монастирської їдальні, ризниці, каплиці. На увагу заслуговує остання, адже на ній встановлений сонячний годинник із «звуковим супроводом»: гарматним пострілом щодня опівдні. Довгоочікувана літня відпустка обіцяє стати незабутньою пригодою, несхожою на пляжні лежання на піску, відчайдушні сплави річкою, піші екскурсії округами. З видом на 200 га лісового масиву, ароматом японської камелії та китайського гінкго, красивими лабіринтами не може змагатися жодна лагуна, затока, гірська печера. Палац Піна – вершина, благодійник мистецтва, музей пам'яті.

Якщо Ви наважилися їхати до Португалії, то візит до палацу Пена зробить вашу подорож незабутнім. Наші співробітники проконсультують вас на предмет відкриття візи до Португалії , допоможуть скласти маршрут, забронювати готель та купити квитки. Ми зробимо все, щоб Ваша відпустка пройшла бездоганно!