Відчуй себе під куполом: абсолютна відкритість у скляному готелі Ірландії


Відчуй себе під куполом: абсолютна відкритість у скляному готелі Ірландії

Відчуй себе під куполом: абсолютна відкритість у скляному готелі Ірландії

Якщо героями скляних снігових кульок часто виступають різдвяні персонажі або новорічні експозиції, то у реальному житті Ви можете відчути себе на їхньому місці, відвідавши незвичайний готель в Ірландії. Курорт Фін Лох пропонує Вам вибрати будь-який з двох номерів, що сподобалися – «мильних бульбашок», розташованих серед мальовничої природи північноірландського графства Ферман, поряд з островом Боа.

Завдяки тому, що стіни в цьому незвичайному готелі виконані у формі сфер і абсолютно прозорі, відвідувачі можуть милуватися природою, наприклад, зустрічати мальовничі світанки, потягуючи теплу каву в затишному номері, або провести незабутній романтичний вечір, ніжно в ліжку, перераховуючи міріади зірок. нічному небі (а до речі, нічні краєвиди тут у зимовий час незвичайно чарівні).

При цьому вас приємно здивують не лише чудові види. Продумавши все до дрібниць, серед комфортних «фішок» – душ-водоспад, підлогове опалення та розкішні ліжка з балдахінами (погодьтеся, деякі пікантні моменти краще приховати від навколишнього світу).

Майкл Бір та його сестра Джилліан – керівники проекту, як повідомляє Fermanagh Herald, стверджують, що хотіли створити щось екологічне, що не впливатиме на навколишнє середовище, на що не будуть потрібні бульдозери та екскаватори, і переслідували ідею допомогти людям відчути зв'язок із природою та навколишнім середовищем. Зараз Finn Lough Resort - це два номери-«купола»: один окремий «міхур» зі спальнею та ванною кімнатою, і два суміжні «міхура», що складаються зі спальні, ванної та вітальні з каміном.

Відчуй себе під куполом: абсолютна відкритість у скляному готелі Ірландії Майбутнім гостям обійдуться від £175 за ніч, включаючи сніданки на двох. Обгрунтовуючи не маленьку ціну, Бір рекомендує її порівняти з ринковою вартістю в Великобританії з унікальними властивостями, де вартість номера буде понад £400. Проте, незважаючи на такий діапазон цін і те, що бронювання було відкрито з початку грудня, власники незвичайного готелю продали понад 50 подарункових ваучерів.

Ідея створити готелі, де відвідувачі могли б випробувати ефект «під відкритим небом», не нова. Майкл і Джилліан порівнюють свою ідею з уже існуючими варіантами: «Є куполи в південній Франції, але вони мають менш комфортні і мають більш урізану конструкцію. Існує також курорт у Фінляндії у вигляді фінських скляних голок, які ближчі до наших куполів».

Якщо Ви вирішили помилуватися природною красою Ірландії, звертайтеся до BTH Travel Company. Наші менеджери допоможуть Вам з відкриттям візи до Ірландії , а також допоможуть організувати Ваш відпочинок за вищим розрядом!