Батьківщина білих трюфелів Сан-Мініато – одне з найчарівніших міст-курортів Тоскани.


Батьківщина білих трюфелів Сан-Мініато – одне з найчарівніших міст-курортів Тоскани.

Чи багато ви знаєте делікатесів, здатних пробудити у чоловіках сексуальну витривалість, а у жінок – надзвичайну ніжність? Жителі Тоскани дуже горді тим, що є батьківщиною білих трюфелів і перетворили це на справжній культ, тому щиро вірять у чудодійну силу цього продукту.

Якщо Ви все ще в роздумах, як поєднати комфорт міста, але уникнути його суєти, то варто відправитися в невелике італійське містечко Сан-Мініато, що знаходиться в 40 км на схід від Пізи. Саме це неквапливе місто наприкінці 1990-х чинило опір глобалізації, запроваджуючи обов'язкові квоти на розмір населення, обов'язкові преференції підтримки місцевого виробника та особливе ставлення до захисту довкілля.

У 1954 році американському президентові Гаррі Трумену був подарований найбільший (вагою в 2,5 кг) і ароматний трюфель, який був знайдений саме в Сан-Мініато. Згодом ця місцевість і стала вважатися батьківщиною білого трюфеля. Різні страви, приправлені білими трюфелями, можна знайти на кожному кроці. Якщо захочете продегустувати та на собі випробувати його чудодійні сили, зайдіть у паннетерій (місцева булочна), замовте шматок пирога – і Ви зрозумієте – чому так люблять його місцеві жителі. Але вгадати ціну на трюфелі неможливо. Щороку вона змінюється залежно від урожайності під час короткого сезону полювання на трюфелі. До речі, полюють за трюфелями не свині, як багато хто вважає, а спеціально навчені собаки. Раніше полювали за допомогою свиней, але помітили, що вони зловживали довірою та весь видобуток самостійно поїдали. Тому вже понад 100 років саме собаки допомагають людям знаходити ці делікатеси під кронами лип, верб та дубів.

Батьківщина білих трюфелів Сан-Мініато – одне з чарівних міст-курортів Тоскани Що стосується поросят, то в Сан-Мініато навчилися добре готувати свинину, причому м'ясо поросят використовують виключно місцевої тосканської породи чинту сенезе. Щоб зрозуміти всю красу тосканської місцевої кухні, обов'язково спробуйте козячий сир та артишоки, які мали попит ще з часів Медичі. Найкращим доповненням до цього стане традиційне тосканське вино із сорту Санта, яке віддають перевагу медитаціям.

Краще вирушити туди саме зараз на час проведення Євро-2016, тому що жителі Сан-Мініато неймовірно багато приділяють часу спорту та одержують від цього величезне задоволення. Доброзичливі жителі містечка є членами понад 80 спортивних асоціацій з футболу, волейболу та тенісу і, як більшість істинних італійських уболівальників, воліють дуже емоційно та голосно обговорювати футбольні матчі.

І навіть це не повний перелік усіх переваг цієї місцевості. Цей один із найвідоміших центрів у світі з виготовлення шкіряних виробів. Починаючи з XIX століття тут працювало чотири фабрики, застосовуючи процеси рослинного дублення шкіри, що дозволяло уникнути утворення токсичних речовин та алергенів. Наразі цей район став прикладом традиційного еко виробництва.

Якщо Ви хочете відпочити від темпу міста, поласувати делікатесами на батьківщині білих трюфелів, але при цьому насолодитися комфортом, доброзичливістю та екологічністю – це місце стане Вашим найкращим вибором! Все що потрібно – це віза до Італії , і ми її вам відкриємо!