Найкрасивіші замки та палаци світу


Найкрасивіші замки та палаци світу

Старовинні замки, гарні двори, галереї та позолочені палати – це не сон, все це можна побачити наяву. Незважаючи на велику кількість туристичних маршрутів, можливості відвідати острови, піщані пляжі або покататися на лижах, кожен турист, безсумнівно, бажає побачити старовинні палаци та замки світу.

  • Версальський палац у Франції (Версаль)

Розкішний, незабутній Версаль зводився «по цеглинці» дуже довго, початок було покладено в 1664, а закінчення будівництво Версальського палацу пройшло в 1715 році. І вже майже півстоліття Версальський палац входять до переліку архітектурних цінностей ЮНЕСКО.

Спочатку Версаль будувався як резиденція для французьких монархів (Людовік XIV- Людовік XVI). У 1837 році замок переходить під опіку Луї-Філіппа і стає історичним музеєм Франції. Важлива та найкрасивіша зала в палаці - Королівська каплиця, яка відноситься до найзначніших творів мистецтва часів «бароко». Всі кімнати та палати палацу увінчані позолоченими вензелями, які об'єднуючись, ведуть до головної кімнати – Тронної палати, після якої туристичні маршрути найчастіше демонструють Дзеркальну галерею. Для того щоб на власні очі побачити і оцінити пишність Версальського палацу потрібна віза до Франції . Відмінною особливістю галереї є її довжина – 70 метрів дивовижних творів мистецтва, 17 величезних дзеркал, увінчаних позолоченими світильниками.

Версальський палац (Версаль, Франція)

У знаменитому Версалі розташовуються розкішні опери та театр, з овальними залами, освітленими 10000 свічок. Вниз, у сучасні Салон війни ведуть гарні сходи. Салон війни – це данина великому минулому Франції, тут розташовуються найважливіші військові перемоги імперської Франції.

  • Тадж-Махал в Індії (Агра)

Таємничий, загадковий, романтичний, неперевершений ... Все це слова, якими можна охарактеризувати мечеть Тадж-Махал. Секрет будівництва сьогодні знає кожен – це романтична історія про те, що імператор Шах-Джахан збудував розкішний замок на честь своєї щирої любові до покійної дружини королеви Мумтаз-Махал.

Особливістю Тадж-Махала є дивовижна гра світла, адже колір мечеті залежить від часу доби та того, як на нього падають промені сонця. За день замок переливається всіма кольорами веселки – дивовижне видовище. Це можливо завдяки тому, що стіни оздоблені дорогоцінним камінням, що виблискує на світлі. Щоб насолодитися унікальним витвором рук людини, необхідно оформити візу до Індії .

Палац Шенбрунн (Відень, Австрія)

  • Замок Шенбрунн в Австрії (Відень)

Австрія пропонує туристам велику кількість замків, палаців та інших середньовічних пам'яток, щоб їх побачити знадобиться віза до Австрії . Палац Шенбрунн почав будуватися в 1696 році, як літня резиденція Імператора Австрії і згодом став головним місцем політичного та придворного життя країни.

Старовинні замки світу – один із найпопулярніших туристичних маршрутів. І, не дарма! Дивовижні палаци та замки світу огортають розкішшю та величчю. Найкрасивіші замки світу дозволяють хоча б на деякий час перенестися в епоху балів і придворних слуг.

Тадж-Махал (Агра, Індія)