Найнезвичайніші святкові ялинки 2015-2016 року

Незважаючи на те, що український грудень наразі тішить «осінніми» температурами, передчуття Новорічного свята вже витає у повітрі. Головна ялинка країни вже встановлена на Софіївській площі, але буде офіційно відкрита 19 грудня. І поки київська «красуня» чекає на свій тріумфальний момент, щоб не гаяти часу, пропонуємо Вам здійснити невелику подорож в огляді про найнезвичайніші ялинки світу.
Французька Галерея Лафайєт (Galeries Lafayette) – один з найбільших універмагів столиці моди завжди радує відвідувачів розкішними ялинками. Як повідомляє The Telegraph цього року керівництво вирішило зберегти природу і віддало перевагу «символічному» втіленню Різдвяного деревця, спорудивши її із золотистого каркасу та прикрасивши різноманітними кульками. При цьому святкове оформлення самої Галереї виступає у витонченому тандемі, навіваючи асоціації для святкового балу в казковому замку.
В австралійському Мельбурні вирішили порадувати цього року дітлахів і спорудили одну з найнезвичайніших ялинок, зробивши її повністю… з конструктора Lego. За словами НВ Style, понад півмільйона деталей, знадобилося на таке Новорічне «деревце», прикрашене бантами, кульками, іграшками, доповнене санями з подарунками та величезним Лускунчиком.
Другим містом, що потішило всіх любителів новорічного свята, стала Канберра. Столиця Австралії стала переможцем у існуючих рекордах за кількістю ялинкових вогників. Ялинку заввишки 21 м прикрасили 518 838 світлодіодних лампочок, вінчаючи її верхівку 1,5-метровою зіркою.
Естонська інсталяційна ялинка дуже незвичайна цього року. У Раквері міський художник Теет Суур, який рік у рік вражає ідейним розмахом, вигадуючи незвичайні втілення святкового символу, вирішив спорудити 8-метрову композицію зі 121 віконної рами.
Угорська ялинка перед базилікою Святого Іштвана у Будапешті більш схожа на традиційний варіант. Однак у цієї ялинки дуже незвичайне оформлення. Її вершина увінчана сліпучою гірляндою з лампочок, які подібно до намету розкинулися в нічному небі.
Загалом мода створювати ялинку з незвичайних матеріалів та у химерному дизайні, при цьому не піддаючи вирубці зелених хвойних красунь, дуже популярна в Європі. У Лісабоні (Португалія) новорічна ялинка – невловимий, витончений образ, – саме так сприймається напівпрозора композиція зі світлових гірлянд та вогників конфетті.
Класичні, пишно задекоровані та різнокольорові деревця більш типові для Америки. Цього року 2 грудня президент США Барак Обама запалив вогні на Вашингтонській різдвяній ялинці, а Нью-Йоркську, більш стриману, але не менш видатну ялинку, що красується на Манхеттені, допомагав відкривати легендарний співак Стінг.