Зліт кінолюбителів на масштабний фестиваль арабського кіно


Зліт кінолюбителів на масштабний фестиваль арабського кіно

Червона доріжка, «Оскар», Канни – побиті штампи, що вже досить набридла «класика». Набагато цікавіше відкрити собі щось нове, наприклад, кінофестиваль у Дубаях. Для того, щоб бути одним з тих, хто першим зможе оцінити новинки кіно, знадобиться шенгенська віза .

Розвиток арабського кіно

Початок зими відзначається не лише холодами та першим снігом, а й початком Дубайського міжнародного фестивалю (DIFF). Усі шанувальники арабських кінострічок можуть насолодитись шедеврами східного кінематографу.

Розмах проведення заходу вражає не лише туристів із різних куточків світу, а й місцеве населення. Все це стало можливим завдяки тому, що кінофестиваль у Дубаях – поєднання «чудової гри та режисури» проводиться під патронажем шейх Мохаммеда бін Рашид аль-Мактума прем'єр-міністра та віце-президента Об'єднаних Арабських Еміратів, еміра Дубая.

Організатори намагаються таким чином допомогти «новим зірочкам засяяти яскравіше»:

  • Виявити себе молодим акторам;
  • Допомогти реалізуватися талановитим режисерам;
  • Просувати марку східного кіно на міжнародній арені;
  • Завоювати світову славу.

До демонстрації вибираються тільки найкращі фільми, вони створюють «ниточки» між двома культурами: європейської та східної, і щоб оцінити це гідно знадобиться віза в ОАЕ .

Кінофестиваль у Дубай

Дубайський міжнародний кінофестиваль об'єднує світову спільноту любителів арабських фільмів та просто тих, хто цікавиться східними культурами. Щоб побачити всі заплановані сюрпризи та новинки кіно, знадобиться оформити візу до ОАЕ.

Святкування вже понад 15 років відбувається на одному з найшикарніших курортів міста - Madinat Jumeirah і дає неймовірний плацдарм для творчості, дозволяє відкрити нові зірки та таланти-самородки.

Паралельно з кінофестивалем можна здійснити давно запланований шопінг в ОАЕ.

Історія розвитку кінофестивалю

Вперше святкування було створено як фестиваль лише арабської кіноіндустрії, надаючи «квиток у життя» вихідцям з Азії, Африки, країн Близького Сходу. Але сьогодні в Дубаї можна побачити понад 120 фільмів, які привезли з різних куточків світу.

Також варто врахувати, що віза в ОАЕ дозволить не тільки насолодитися кіношедеврами, але й пробігтися магазинами та бутіками, адже шопінг в ОАЕ не менш захоплюючий, ніж фільми.

Організатори планують здивувати гостей фестивалю різноманітною програмою, в якій, напевно, кожен зможе вибрати для себе щось цікаве:

  • Короткометражки сценаристів-режисерів-початківців;
  • Закриті перегляди голлівудських новинок;
  • Сеанси нових жахів та захоплюючих блокбастерів та багато іншого.

Щоб стати одним із перших, хто побачить світові шедеври кіноіндустрії, потрібно оформити візу до ОАЕ.

Дубайський міжнародний кінофестиваль – це восьмиденний марафон кіномистецтва, на якому збираються зірки світової величини, найбільші сценаристи та режисери сучасності, кінокритики, голлівудські актори, а також просто кіноаматори та поціновувачі якісних фільмів.