Країни без візи для українських громадян


Країни без візи для українських громадян

На сьогоднішній день українські громадяни можуть без оформлення візи відвідувати 30 країн Європейського Союзу,

Які країни пропонують без віз для українців?

Оформляти попередньо закордонний паспорт і переміщатися на протязі 90 днів пропонують наступні країни: Азербайджан, Вірменія, Аргентина, Бразилія, Гаїті, Гватемала, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Монголія, Нікарагуа, Панама, Парагвай, Російська Федерація, Сальвадор, Таджикистан, Узбекистан, Чорногорія, Чилі.

Оглядати визначні пам'ятки і краси протягом 30 діб без оформлення візи, тільки по закордонному паспорту дозволяють такі країни: Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бруней, Еквадор, Куба, Малайзія, Мікронезія, Острови Кука, Перу, Самоа, Свазіленд, Сербія, Туніс, Тонга , Тувалу, Ямайка.

Виїзд на 60 днів дозволений в Антигуа і Барбуда, Туреччину. Режим без віза на 2 тижні поширюється на Гонгконг і Турецьку Республіку Північного Кіпру. Країна Грузія запрошує по режиму без віза терміном на 1 рік.

Оформити поїздку на 90 діб з дати вильоту можна в наступні держави по режиму без віз: Гондурас, Сальвадор. Виїхати в Андорру можна на 90 днів і при цьому тільки з Франції або Іспанії.

Особливості оформлення документів по режиму без віза

Кожна країна регламентує свої тонкощі і особливості подорожі.

Ізраїль надає можливість подорожувати по режиму без віз і для цього знадобиться тільки закордонний паспорт. але варто знати, що дитина повинна бути обов'язково вписана в паспорт батьків або мати при поїздці власний закордонний документ.

Така країна, як Північна Корея дозволяє в'їзд лише по закордонному паспорту, але, як показує практика, найчастіше вимагають надати квиток турпоїздки. Щоб відвідати Македонію максимум на 30 днів знадобиться паспорт, турваучер або квиток, підтвердження від приймаючої сторони.

Така країна, як Фіджі запрошує на відпочинок за режимом без віз максимум на 120 днів. Для цього знадобиться надати зворотний квиток і виписки з банківських рахунків, що підтверджують платоспроможність на період перебування за кордоном.

М'янма передбачає безвізові поїздки тільки в прикордонні міста і області, на період до 1 доби, тільки під заставу паспорта зі східних кордонів з Таїландом.

Є ряд країн, які пропонують можливість подорожі з оформленням візи безпосередньо в аеропорту або на кордоні під час проходження митного контролю: Барбадос, Бангладеш, Домініка, Домініканська Республіка, Ємен, Єгипет, Індія, Іран, Коста-Ріка, Кенія, Мадагаскар, Таїланд, Шрі -Ланка і багато інших. При цьому строки і умови оформлення для кожної країни різні, і їх необхідно попередньо дізнатися у візовому центрі або посольстві.

Для відвідування Австралії, Кіпру, ОАЕ, Мексики, Камбоджі, Сенегалу необхідно попереднє оформлення електронної візи.

Завзятим мандрівникам варто знати, що для поїздок в Ірландію, Великобританію знадобиться стандартне оформлення візи.

Але, поряд з тим, відвідати Швейцарію, Ліхтенштейн, Норвегію, Ісландію, що знаходяться в Шенгенській зоні можна без оформлення віз. Подібні пільгові умови стали можливими після того, як уряд України в 2015 році виконав всі умови для отримання режиму без віз. Після довгих переговорів і підготовки всіх необхідних бюрократичних документів, був затверджений проект резолюції закону про надання українським громадянам без віз.

Проте, оформлення всіх паперів на виїзд (турваучер, зворотні квитки, електронні візи) залишилося актуальним для ряду країн. Надати допомогу в складанні подібних паперів якісно і недорого може візове агентство BTH Україна, а також надати необхідні консультації.