Винний тематичний парк у Франції – лише для справжніх поціновувачів благородного напою.


Винний тематичний парк у Франції – лише для справжніх поціновувачів благородного напою.

Винний парк La Cite du Vin запрошує гурманів та поціновувачів Початок літа для Франції ознаменувався яскравою подією – відкриттям першого у світі винного тематичного парку La Cite du Vin. Містечко Бордо на півдні Франції тепер не лише велика винна провінція, а й культурно-розважальний центр для дорослих. Для того щоб стати одним з багатьох, які можуть насолодитися чудовим видовищем і скуштувати найсмачніші вина, потрібна віза до Франції .

Місто Вина - La Cite du Vin

Назва «La Cite du Vin» з французької перекладається як «місто вина», яке приваблює поціновувачів іскристого, червоного, білого, ніжного рожевого вина. З 1 червня 2016 року французи пропонують гурманам з усього світу понад 20 виставкових залів із демонстраційними стендами та всілякими дегустаціями. Крім цього світові імениті сомельє проводять конференції, майстер-класи, лекції, для того, щоб кожен відвідувач зміг не просто насолодитися дивовижним смаком, а й зміг повністю поринути у світ виноробства.

Винний парк La Cite du Vin запрошує гурманів та поціновувачів Немаловажно, що в цьому місці знаходяться не тільки всілякі види вина різних років виробництва, тут збираються люди, які розуміються на цьому дивовижному напої. Винний парк La Cite du Vin дає можливість поділитися враженнями, знаннями та досвідом однодумцям, які вміють цінувати насичений смак та аромат. Зібравшись за кордон, не можна обділити своєю увагою чудовий винний тематичний парк La Cite du Vin, для цього потрібно оформити візу до Франції.

Винний парк – «Діснейленд» для дорослих

Ніхто так у світі не любить вино і не вміє робити його, як французи. Для того, щоб насолоджуватися вином самим і радувати туристів, вони витратили понад 80 млн. євро на будівництво міста La Cite du Vin. Тут пропонуються до дегустації та покупки унікальні вина, з більш ніж 80 колекцій. На території парку розташувалися два красиві, затишні ресторани європейської кухні та місцева, з вишуканими кулінарними шедеврами, що ідеально підходять до вин. У La Cite du Vin немає атракціонів, гірок та аквапарків, але для дорослих відвідування цього місця принесе чимало радості та приємних вражень, цікавих покупок.

Винна пам'ятка Франції розташувалася правому березі Гаронна.

Парк La Cite du Vin має незвичайну архітектуру 10 поверхової будівлі. Будівництво «винного раю» тривало майже 7 років, над яким працювала величезна команда професійних архітекторів, креативних талановитих дизайнерів та будівельників. Варто зазначити, що подібне «диво» з'явилося не лише завдяки парижанам, їм на допомогу прийшли британські фахівці. Завдяки дії злагодженої команди щороку La Cite du Vin може приймати понад 450 тис. відвідувачів.

Якщо ви справжній гурман і знаєте, як вибрати вишуканий напій за наливним кольором та ароматом, вам неодмінно необхідно відвідати новий парк у Франції.