Зимовий відпочинок у Польщі – гірські лижі та не тільки!


Зимовий відпочинок у Польщі – гірські лижі та не тільки!

Гірськолижні курорти в Польщі стали улюбленим місцем відпочинку для лижників та мандрівників різного віку. Серед країн, для яких потрібна шенгенська віза, Польща належить до найбільш відвідуваних та популярних. Така ситуація пояснюється відносною дешевизною туристичних турів порівняно з поїздками до Франції або, наприклад, до Швейцарії.

Де у Польщі покататись на лижах?

  • «Закопане» - курорт, створений у європейському стилі, розташувався на півдні Польщі, між Татрами та Губалувкою у невеликій улоговині. Закопана пропонує чудовий та якісний гірськолижний відпочинок, а також можливість поринути у атмосферу гуральського фольклору. Гірськолижні лижі в Польщі – найбільш популярний та найпоширеніший вид активного відпочинку, Закопане надає траси як для професійних гірськолижників, так і для любителів. Максимальна висота курорту налічує 1100 метрів над рівнем моря.
  • «Карпач» – оздоровчий комплекс, який знаходиться біля гори Сніжка. Гірськолижні тури до Польщі пропонуються до центру зимового активного відпочинку – «Карпач». За старою легендою, саме тут оселився дух Корконошів. Для того щоб самостійно переконатися, чи дійсно на курорті «Карпач» дух гір знадобиться віза до Польщі. Повітря в цій місцевості вже багато десятиліть вважається лікувальним при боротьбі з білокрів'ю, алергічними реакціями (особливо у дітей) та різними хворобами органів дихання. Це ґрунтується на високій насиченості повітря «букетом» хвойних, ялинових лісів та ефірних олій. Активне проведення часу можна поєднати з унікальною можливістю насолодитися кліматичними умовами, особливим мікрокліматом, чистою водою і свіжим повітрям. Найбільш рекомендованим часом для катання в цій місцевості є період з листопада до квітня.
  • «Криниця» – курорт для справжніх гірськолижників, що «причаївся» в долині, на перетині трьох водних каналів, у південно-східному регіоні Судецьких Бескид. З трьох боків курорт оточений високими мальовничими гірськими хребтами, максимальна висота 1114 метрів (м. Явожина Криницька). «Криниця» - це не тільки місце зосередження всіх можливих зимових видів спорту та активного відпочинку, тут збудований розважальний комплекс, із затишними алеями для спокійного вечірнього променаду, чудовим садом. На території є танцювальний зал для вечірнього дозвілля, концертів, мінеральні води, в будівлі, зведеній в оригінальному сучасному стилі. Курорт стилізований та оброблений під XIX століття.

Для того щоб насолодитися такою красою і вдихнути чисте горно повітря Польських курортів знадобиться віза до Польщі . У красивій та мальовничій європейській країні комплекси для гірських лиж користуються великою популярністю як серед місцевих жителів, так і серед туристів та мандрівників.

Гірські масиви відрізняються великою кількістю снігового покриву, що лежить досить тривалий час і дає можливість довше покататися на лижах.