15 найчарівніших театрів світу


15 найчарівніших театрів світу

Справжніх поціновувачів оперного мистецтва, відвідати найкращі, чудові оперні театри у світі стане справжнім подарунком. Для мандрівників складено рейтинг вражаючих театрів у світі, список представлений американським сайтом "Thrillist". Кожен, хто хоча б раз в опері, знає, що тут важлива не лише сценічна дія, важлива атмосфера, дух театру, який дозволяє воістину насолодитися феєрією вистави.

Хоча, на думку експертів видання Business Insider, навіть ті, хто байдужий до оперного мистецтва, не зможуть сховати захоплені погляди, відвідавши одне з цих унікальних місць.

Список театрів усього світу

Театр Ла Феніче, Венеція, Італія

>Оперний театр Ла Феніче у Венеції (Італія) – це «храм» поціновувачів оперного мистецтва, зведений у 18 столітті. Саме тут представляли на суд публіки свої твори такі великі творці, як Белліні, Верді, Россіні та інші. «Ла Феніче» приймав відомих композиторів Стравінського та Доніцетті, та «дарував» людям радість протягом 223 сезонів. За час існування театр Ла Феніче Венеція, збудований у 1792 році, не раз спалахував вогнем, але вистояв і зберіг красу. Для того, щоб відвідати чудовий театр у Венеції, знадобиться віза до Італії .

Морська сцена Брегенця, Австрія

В Австралії на березі Константського озера зведено архітектурний витвір мистецтва – плавуча сцена, яка повністю видозмінюється залежно від пори року. Підмостки сцени кріпляться до нерухомого масивного ядра, 23 плавають. Морська сцена Брегенця і всі декорації, обробка виконані їх водостійких матеріалів. Щоб побачити унікальну плавучу сцену театру, потрібно заздалегідь оформити візу до Австрії.

Зимовий сад театру в Торонто, Канада

«Зимовий Сад» розташовується в Торонто, Канада, і відрізняється особливою, унікальною обробкою - всі стіни пофарбовані вручну, а стеля виконана в стилі «еко»: натуральні гілки бука, як гіллястий ліс звисає зверху. Театр Зимовий Сад у Торонто, зведений у 20 столітті, основою для нього послужив аматорський театр, у якому глядачі могли насолодитися водевілями та популярними кінострічками німого кіно. За вікову історію, 1987 року, театр «Зимовий сад» пережив сучасну реставрацію і на сьогоднішній день збирає аншлаги, відвідати його допоможе.

Палац каталонської музики, Іспанія

У 1908 році, в Іспанії, архітектор Луїс Доменек-і-Монтанер збудував чудовий, бездоганний концертний зал каталонської музики. Палац каталонської музики в Барселоні вміщує 2200 чоловік та має унікальну конструкцію природного освітлення (єдину в Європі). Так, купольна стеля зроблена різнокольоровою мозаїкою зі скла: золоті кольори – символ променистого сонечка, відтінки блакитного символізують небо. Щоб на власні очі побачити красу мозаїчного купола театри та почути дивовижні звуки каталонської музики потрібна віза до Іспанії .

Опера Гарньє, Франція

У Франції протягом довгих 15 років будували один із найвідоміших театрів опери та балету у світі. Опера Гарньє була зведена як альтернативний будинок оперної музики, після того, що в старому будинку опери і балету на Наполеона було скоєно невдалий замах. Після війни 1870 року, повалення правління Паризької комуни будівництво було закінчено, але, навіть не дивлячись на довге будівництво, не весь запланований проект був реалізований. І навіть, не дивлячись на це, Опера Гарньє вважається визначною пам'яткою архітектури, яку обов'язково необхідно відвідати, поїхавши до Франції.

Також офіційним виданням "Thrillist" були представлені такі дивовижні театри опери:

  • "Мінак" в Англії;
  • Театр Гессена у Німеччині;
  • Сіднейська опера в Австрії;
  • Великий театр (Росія)
  • античний театр Одеон Герода Аттіка в Греції;
  • "Маноель" на Мальті;
  • "Амазонас" у Бразилії;
  • Оперний театр у Китаї.

А також, театр «Каса Дель Прадо» в Америці (Каліфорнія) та «Фокс театр» в Америці (Детройт), побачити які допоможе віза до США .

До списку театрів, обов'язкових до відвідування, за версією також увійшли: театр), де ви відчуєте себе на краю землі: разом із виставою, слухаючи звуки прибою Атлантичного океану; Державний театр Гессена у Вісбадені (Німеччина), побудованому в 1894 р., чия стеля прикрашена дивовижними фресками в стилі необароко; Сіднейська опера (Австрія) – одна з найвідоміших будівель на планеті, символ міста; театр Каса Дель Прадо в Каліфорнії (США) – міський культурний центр у Сан-Дієго; Великий театр (Росія), зведений 1780 р. – одна з головних визначних пам'яток Москви; античний театр Одеон Герода Аттіка (Греція), де з 165 р. досі проводять концерти; театр Маноель (Мальта), який, як свідчить його девіз над входом, спочатку був запланований для «чесного відпочинку та розваг»; театр Амазонас (Бразилія), який був шалено популярний за часів каучукового буму; Фокс театр у Детройті (США), зведений магнатом Вільямом Фоксом у 1928 р. і повторно відродився завдяки ері джазу; Оперний театр, що відкрився в 2010 р. в Гуанчжоу (Китай), що нагадує гігантський космічний корабель.