25 тисяч білих троянд засвітилися у Light Rose Garden у Китаї.


25 тисяч білих троянд засвітилися у Light Rose Garden у Китаї.

14 лютого Гонконг вирішив особливо відсвяткувати день усіх закоханих. На честь Дня святого Валентина у міському парку Тамар неподалік набережної 25 тисяч білих троянд висвітлили вечір найромантичнішого свята.

Ідея встановити вишукану інсталяцію у вигляді білих бутонів прийшла автору проекту Джангу Йонгу Джину, що перебуває у південнокорейській креативній групі PANCOME. За його словами, нічні парки можуть бути також прекрасними, як і вдень. Іншими словами, щоб привернути увагу людей до нічного парку він вирішив додати вишукане підсвічування, перед яким не встоїть жоден любитель витонченої краси.

25 тисяч білих троянд засвітилися у Light Rose Garden у Китаї Міріади вогнів інсталяції Light Rose Garden - це троянди, що розпустилися, довжиною 70-80 см, в чиї бутони вбудовані білі світлодіоди. Запалюються квіти-ліхтарики щовечора о 6-й ранку, але світять не протягом темного часу доби, а до 11 години ночі.

Однак, як зазначає творча команда на своєму сайті, цей сад так само привабливий і вдень, чому свідчать численні фото, що встигли стрімко заповнити сторінки соціальних мереж.

25 тисяч білих троянд засвітилися у Light Rose Garden у Китаї Понад 6 місяців знадобилося створення Light Rose Garden. За задумом авторів проекту, оазис романтики «цвістиме» аж до 22 лютого. Цього дня розпочнеться Китайський фестиваль ліхтариків, який додасть до своїх численних експозицій чарівний рожевий садок. Так що, якщо ви вирішили побачити цю незвичайну експозицію, а також відвідати легендарне свято, найближчим часом вам необхідно поквапитися, щоб вчасно отримати візу до Китаю . Далі трояндочки вирушать у світове турне.

Зазначимо, що, крім безумовної естетичної складової, проект має і благородні наміри. З благодійною метою на продаж було виставлено 5 тисяч троянд вартістю 100 гонконгських доларів (близько 300 гривень) зі спеціальним пристосуванням, що запалює квітку, якщо на неї подуть. Напередодні Святого Валентина квіти розкупили дуже швидко. Організатори обіцяють, що отримані кошти будуть передані для підтримки освітніх курсів з етичної торгівлі.