5 "міфічних" чудес природи.

Як часто в сучасному світі ми зустрічаємося з обманом та шахрайством? Достатньо, щоб зрозуміти, що істинна «довіряй, але перевіряй» дуже актуальна, і завдяки новим сучасним технологіям міфічні чудеса природи існують!

Вирушаючи в подорож, щоб оцінити красу унікального природного пейзажу, побачити казково описану визначну пам'ятку, варто поцікавитися, чи існує вона насправді!

Казкові басейни, острів Скай, Шотландія

Такий обман став можливим завдяки сучасним технологіям та комп'ютерним «примочкам» – тепер протягом 3-5 хвилин, професійний «айтішник» зможе створити неіснуючу дивину!

Визначні місця - примари

Для того щоб не витрачати даремно час відпустки та чималі гроші на закордонні поїздки та чудеса природи, яких і близько немає, варто попередньо розвіяти міфи!

  • Незвичайний краєвид острова Скай, що знаходиться в Шотландії – це насправді фото новозеландської природи поблизу річки Шотовер. «Казкові краси» Шотландії створені простою і доступною програмою «фотошоп».

Острови у формі півмісяця та зірки

Оформити візу до Нової Зеландії нескладно, побачити острови Скай не вдасться, але тут безліч інших краси.

Храм Лісістрати, Греція

  • Острови як півмісяця – це небилиця, як і острів як зірки. Але якщо є бажання побачити такі унікальні чудеса природи, знадобиться віза до США , завдяки якій можна насолодитися красою острова у вигляді серця чи дельфінчика.
  • Вирушаючи в Грецію для того щоб на власні очі побачити стародавні руїни храму Лісістрати можна сильно розчаруватися - це всього на все добре складений колаж. Але, не дивлячись на це, оформити візу до Греції варто, щоб побачити Олімп, Афіни та багато інших краси.

Замок на острові-горі

Якщо поки що з Грецією не складається, можна переглянути пам'ятки Франції або краси Японії, щоб насолодитися ароматом квітучої сакури або побачити, що таке «час момідзі», знадобиться віза до Японії .

Монастир Нгуен Ках Тактсанг

  • Збираючись побачити замок на острові-горі, варто знати, що це унікальна споруда, якої немає в природі. Унікальність замку полягає в тому, що це збірний знімок із таїландського острова Кхао Пінг Кан та замку Ліхтенштейн у Німеччині. Щоб побачити воістину чудові середньовічні палаци та замки, потрібна віза до Німеччини !
  • Відкрита віза до Китаю дає можливість побачити унікальні природні краєвиди, архітектурні споруди та культурні пам'ятки. Але не варто сподіватися, що хоча один тур запропонує побачити монастир у вигляді Будди, розташованого в скелі – це творча робота веб-майстрів. Скеля справді знаходиться у парку Чжанцяцзе, а ось статуя додана вже до існуючого знімку.

Незважаючи на те, що багато унікальних місць у світі створено лише на фото – кожна країна пропонує туристам масу розваг та пам'яток!

"Міфічні чудеса природи", які з'явилися завдяки майстрам Photoshopу, покликані не обдурити або обдурити туристів, а лише налаштувати на потрібний настрій, надати ціль подорожі!