Куди краще поїхати восени – Дубай, Польща чи Греція?


Куди краще поїхати восени – Дубай, Польща чи Греція?

Початок осінь – тепла пора року, коли ще можна насолодитися розкішним відпочинком за кордоном. Але куди вибрати поїхати? Де найкращий відпочинок восени в Дубаї, Польщі чи Греції?

Греція – колиска давньої цивілізації

Осінь у Греції починається оксамитовий сезон, що поєднує у собі теплий клімат, лагідне сонце та унікальну природу. Осіння відпустка у Греції характеризується неймовірними привабливими краєвидами, які подарують відчуття гармонії та щастя.

Для відвідування острова Халкідікі найкращим часом буде вересень, коли сонце ще гріє, але вже не обпалює, як у літні місяці. Тепле море дозволить не лише купуватися, а ще й поринути у акваланг, спостерігаючи за жителями підводного світу.

Відпочинок у Греції восени, у жовтні варто продовжувати до 20-х чисел місяця, далі вже починаються похолодання. До цього періоду можна легко насолоджуватися кристально чистим морем і ніжним сонцем.

Віза до Греції на осінній період дозволить насолодитися яскравою гамою кольорів та відтінків, якими наповнюється країна. Мінливі природні пейзажі, мальовничі ландшафти подарують романтичний настрій та приємні, позитивні емоції. Особливо красиво восени в Афінах, Пієрії та Пелопоннесі, а також у містах Яніна та Мецово та незрівнянних грецьких островах.

Дубаї – емірат свят та фестивалів

У Дубаї кожен приїжджає переслідуючи свої цілі: ділова бізнес-поїздка або туристичний маршрут, можливість насолодитися відпочинком на узбережжі або оглянути місцеві визначні пам'ятки. Одним із найпопулярніших сезонів відпочинку в ОАЕ – це період з жовтня до квітня.

Відпочинок в ОАЕ восени – це чудова можливість повернутися у дні яскравого сонця, тепла та ласкавих хвиль. Дубаї – емірат, у якому захоплююча інфраструктура, унікальні за своїми архітектурними принципами хмарочоси, захоплюючі парки розваг та захоплюючі фестивалі. Відпочинок в ОАЕ восени дозволить весело провести час не тільки дорослим, але й дітям, для туристів пропонуються чисті білосніжні пляжі, мальовнича природа на узбережжі і маса розважальних заходів. Сімейна відпустка в Дубаї напевно залишить у пам'яті та серцях мандрівників незабутні враження. Осінь в Об'єднаних Арабських Еміратах - це "золотий", "оксамитовий" час для відпочинку, адже температура в цей період не піднімається вище 35 градусів. Для того щоб перенестись у світ казки та пригод, які дарує Дубаї знадобиться віза до ОАЕ .

Близька та далека Польща!

Осінній відпочинок у Польщі стане чудовою можливістю не просто провести час у гостинній країні, а й почерпнути для себе нові факти та культурні особливості країни. Відпочинок у Польщі восени дає можливість туристам відвідати унікальний «Шопенівський концерт», який відбувається поблизу Варшави. Особливо актуально це для любителів класичної музики, фестивалі якої відбуваються по всій Польщі до пізньої осені. Для сімейного відпочинку в Польщі восени в Кракові приготовлені Драконові печери, розташовані на пагорбі Вавель. Це стане для дітей казкою, що втілилася в реальність, адже з давніх-давен Польща – батьківщина легенд про драконів, і лицарів, красивих принцес і величних балів. Відпочинок у Польщі восени перенесе дітей та дорослих у цей чудовий час та подарує відчуття свята!

Що насолодитися екзотичним відпочинком у Польщі, побалувати себе вишукуванням місцевої кухні, культурного колориту, насолодитись унікальною архітектурою – знадобиться оформити візу до Польщі .