ТОП унікальних, але рідко відвідуваних міст Європи


ТОП унікальних, але рідко відвідуваних міст Європи

Усі хочуть поніжитися на пляжах, відпочити на островах, прогулятися відомими, популярними містечками Європейських країн. А якщо хоча б на мить стати першовідкривачем і відвідати нові, унікальні місця, не менш красиві, ніж усім знайомі, витоптані доріжки.

У Британії, видання The Telegraph сформувало рейтинг найкрасивіших, але без причини забутих, маловідомих міст країн Європи.

Компанія ВТН допоможе мандрівникам та туристам оформити потрібні документи для поїздки за кордон, шенгенська віза до ВТН – недорога та вигідна пропозиція.

Куди вирушити у відпустку?

Лідирує у рейтингу британського видання Італія та невелике містечко Бергамо, яке незаслужено забули і натомість вже розкуплено всі квитки до Мілану! Для цього знадобиться відкрита віза до Італії . Бергамо не менш гарний, особливо навесні, ніж інші італійські містечка. Вирушивши сюди обов'язково треба відвідати площу Віччіа, на якій розташувався палац з каплицею та вежею, а також міською бібліотекою. Милий, доброзичливий містечко та чарівною архітектурою, розкриє таємниці провінції та подарує затишок та теплоту. Відвідати містечко Бергамо допоможе віза до Італії.

Гарні, але забуті міста Європи – унікальні туристичні маршрути

На другому місці рейтингу на думку The Telegraph розташувалося іспанське колоритне місто Віторія-Гастейс, яке ще називається містом Басків. Тут безліч разючих, вишуканих палаців, готичних соборів, що вражають красою. Смачна та ситна місцева кухня, яку пропонують бістро та ресторанчики не залишать нікого голодним. Для того щоб насолодитися національними стравами та красивими краєвидами знадобиться оформити візу до Іспанії .

Гарні, але забуті міста Європи – унікальні туристичні маршрути

Відвідавши ці місця, варто відправитися в Португалію, невелике прибережне портове місто Тавіра. Це не просто містечко – гармонійне поєднання справжнього португальського колориту та стилю життя. Тут можна побачити акуратні, красиві церковці, рибальські човни вздовж узбережжя, що гойдаються в такт хвилях. Тавір пропонує туристам дивовижні білосніжні будинки, прикрашені блакитною іспанською плиткою - це змішання стилів від фінської культури, епохи Відродження та розкоші бароко. Насолодитися унікальним та красивим змішанням стилів допоможе віза до Португалії .

Гарні, але забуті міста Європи – унікальні туристичні маршрути

Після Португалії, аналітики видання The Telegraph пропонують вирушити до Хорватії, в місто Осієк, розташоване на березі річки Драва. Головною визначною пам'яткою затишного, маленького містечка, яку обов'язково варто відвідати є старе місто Тврджа, створення якого належить ще до 18 століття. У ньому знаходиться величний неготичний храм Святого Петра та Св. Павла.

Гарні, але забуті міста Європи – унікальні туристичні маршрути

Продовжуючи подорож, обов'язково потрібно вирушити до Македонії, в столицю стани - місто Скоп'є, де на туристів чекає символ містечка - найкрасивіший міст через річку Вардар. Також тут можна побачити фортецю Скоп'є кале, хрест Тисячоліття та багато іншого.

Гарні, але забуті міста Європи – унікальні туристичні маршрути