Шенгенська віза

«Шенген» – дозвіл на перетин європейських кордонів 26 країн у Європі. Віза до Європи полегшує подорожі та контроль на держкордонах, наявність шенгену дозволяє подорожувати всією Європою, не відкриваючи окремих віз для кожної країни.

Віза до Європи дозволяє безперешкодно перетинати кордони наступних держав: Німеччина, Словенія, Польща, Мальта, Австрія, Нідерланди, Данія, Естонія, Швеція, Словаччина, Ліхтенштейн, Люксембург, Чехія, Угорщина, Франція, Бельгія, Греція, Латвія та багатьох інших. .

Для українців цей документ дозволяє з'їздити до Монако, Гренландії, побачити на власні очі Ватикан, відпочити в Болгарії, Андоррі, відвідати Фарерські острови та побувати в Сан-Марино.

Шенгенська віза: типи, класифікація

шенгенская виза

Громадяни України можуть отримати шенгенський дозвіл у будь-якому посольстві ЄС при наданні відповідних документів. Найпоширенішою серед українців вважається польська віза до Європи.

Види Шенгену:

 • Разова шенгенська віза Україна – дозволяє подорожувати однією державою ЄС та перебувати в її межах не більше зазначеного періоду. При поверненні на Батьківщину раніше вказаного у візі часу, другий раз по ній мандрувати категорично заборонено.
 • Мультивіза «Шенген» дає можливість неодноразового відвідування на багаторазовий в'їзд у країни. Шенгенська віза Україна найбільш оптимальна для бізнес-поїздок, спортивних заходів, за умови, що громадянин відвідує країну кілька разів на рік. Шенгенська віза вартість визначається періодом поїздки, з активним терміном понад 30 календарних днів належить до мультивізів.

Оформлення візи: процедура, документи

Громадян, які подають прохання на відкриття шенгенської візи, потрібне відкриття біометричного паспорта, що дає право на відвідування країн ЄС. Для цього знадобиться особисте відвідування візового агентства, в якому потрібно пройти процедуру здачі відбитків пальців. Ця процедура вимагається від усіх, хто виїжджає, крім дітей, які не досягли 12 років, глав держав, і дипломатів. Через 5 років, дані біометричного документа необхідно систематично підтверджувати.

Щоб оформити шенгенську візу, потрібно зібрати та пред'явити наступні документи:

 • Анкета із правильно заповненими графами;
 • Оригінал закордонного паспорту;
 • Ксерокопія українського паспорту;
 • Фотографія 35х45 мм – 2шт;
 • Офіційний папір з місця служби з виписаними даними про ЗП, відпустку, посади тощо;
 • Витяг з фінансової установи з історією банківського рахунку та дебетними коштами, за останні 3 місяці;
 • Медичне страхування.

У разі первинного відкриття шенгенської візи потрібні додаткові документи: юридично завірене право власності на машину, квартиру, будь-яке рухоме та нерухоме майно.

Оформити шенгенську візу неповнолітні громадяни України можуть при наданні наступних паперів:

 • Свідоцтво про народження: оригінал та одну копію;
 • Паспорти батьків: копії;
 • Папери з навчального закладу щодо надання звільнення від занять на час поїздки;
 • Юридично підтверджений дозвіл обох батьків на подорож дитини.

Пенсіонерам, які бажають оформити візу до Європи, знадобиться додати до основного пакету документів також ксерокопію пенсійного посвідчення та витяг з пенсійного фонду про нарахування пенсії на 6 місяців.

Індивідуальним підприємцям, щоб оформити візу до Європи, потрібні також папери приватного підприємця та реєстраційні документи на ведення бізнесу.

Вартість шенгену

Громадянам України, які бажають виїхати за кордон, шенгенська віза ціна якої складе 35 євро консульського мита. Але це є гарантією отримання потрібних документів. Щоб бути впевненим, що поїздка відбудеться за планом, рекомендується звернутися до фахівців агентства BTH. У такому разі шенгенська віза включає вартість послуг візового агентства.

Кваліфіковані співробітники візового центру BTH мають багаторічний досвід роботи та гарантують своїм клієнтам:

 • Допомога у зборі та поданні паперів на візу;
 • Повний супровід клієнтів;
 • Оперативність роботи;
 • Легальний виїзд за кордон.

Важливо, що в агентстві шенгенська віза – вартість, якою порадує і приємно здивує клієнтів.

Шенгенська віза в Європу для Українців з агентством BTH – це швидкий та надійний спосіб подорожувати за кордоном!

Головна » ★ Оформлення віз № ❶ з гарантією ★ » Шенгенська віза

Повний список країн Європи, для яких ми зможемо допомогти Вам з відкриттям візи, наведено нижче:


Якщо ви не знайшли необхідну вам інформацію, зв'яжіться з нами, ми обов'язково вам допоможемо!

Корисна інформація:
Что посмотреть в США за три недели?

Три недели в США – это отличная возможность получить язык, насладиться знаменитым колоритом заокеанских друзей и посмотреть достопримечательности Америки!

Читати далі
ТОП унікальних, але рідко відвідуваних міст Європи

Усі хочуть поніжитися на пляжах, відпочити на островах, прогулятися відомими, популярними містечками Європейських країн. А якщо хоча б на мить стати першовідкривачем і відвідати нові, унікальні місця, не менш красиві, ніж усім знайомі, витоптані д...

Читати далі
Медична віза в Індію - що потрібно?

Мета поїздки в Індію - не завжди туризм. Бувають моменти, коли поїздка викликана необхідністю проходження лікування, реабілітації або роботою в медичному закладі. А враховуючи, що в деяких випадках рахунок йде на дні, то пропонуємо ознайомитися з ...

Читати далі
5 «ліків» від осінньо-зимово-весняної депресії – найкращі фестивалі у Дубаї світового масштабу

Цікавий та цікавий відпочинок – це запорука гарного настрою та незабутніх вражень. Рекомендується плідну напружену роботу чергувати з якісним відпочинком. Віза в ОАЕ дозволить відвідати Дубаї та насолодитися численними святкуваннями та розвагами.

Читати далі
Что привезти туристам из Эмиратов?

Неофициальной столицей ОАЭ считается Дубай, именно здесь сосредоточено множество магазинов, бутиков, торговых центров. Здесь можно купить, все, что только душа пожелает, для себя и на подарок, в качестве памятных сувениров. Турпоездка за границу в...

Читати далі
Дивитися всі статті